Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

Drom

Co si budeme nalhávat, obtížného tématu je dobré zbavit se už v názvu. Parta pošuků s volným bytem zahání nudu a potká hromadu jiných pošuků. Asi nejvíc mě bavily výkony herců ve vedlejších rolích, vždy vzpomenu při použití mikrovlnky slova Rudolfa Máhrly vohřejvaný není nikdy dobrý, s tím jeho krásným Ř. Jednoznačná perla je pizzamužík v podání Jakuba Šafránka (který není na CSFD?) a jeho vlezlý kecy. Výborný je drsňák Jiří Korn, co nezná Rena a Stimpyho, vhodně zvolená Bára Štěpánová, epizodka Míry Cipry. A Miroslav Moravec? Ten měl nejlepší roli - válel se na matračce a tahali ho po bazénu. Kamera experimentuje a docela se líbila, hudba taky potěšila. Hlubokomyslnost (ne)hledejte, je to povedená oddychová ptákovina, co dobře pobavila. ()

tranquill

"Tady...tady to žije!" Ano, je to hodně kostrbaté hrát si na Tarantina a jemu podobné. Ale hlášky si užijete, takže to třeba berte jako parodii na parodii. "Jako jako?" ()

VerteX

Mozna jsem jeste nedosahl patricneho veku, ale mne se Brak libil. Prisel na ceskou scenu s necim novym, umyslne "vykradl" nekolik filmu (zacatek a la Pulp Fiction je dobrej napad :-), zakomponoval do toho trochu travy naprosto stupidni zapletku a dobry film je na svete. Beru to jako pokus mladych lidi si natocit svoji "blbinu" (proto povazuji za nejslabsi clanek Baru Stepanovou), coz se pomerne vydarilo. Tres tequillas, hombré. Por favor. ()

Mira90

Samozřejmě, mluvit tu o jakékoliv filmové kvalitě je zbytečné. Ale Brak naprosto přetéká dnes už legendárními hláškami, a proto se ho nebojím označit za kultovní! ()

cdome.82

Je to brak, ale k odpadu to má daleko. Vzhledem k tomu, že si ten film na nic nehraje, občas má nápad, kamera docela jde a hudba je poskládaná (ne složená, ale posbíraná) taky docela vhodně. Některé narážky na jiné filmy mě docela pobavily. Na druhou stranu význam úvodních několika minut jsem moc nepochopil a trapný poslíček byl tak neskutečně trapný, že jsem mu vlastně přál daleko horší konec (že by nakonec splnil svůj cíl? :) ). V souhrnu, kdybych si chtěl natočit film a dopadlo to takhle, tak budu rád, když to dopadne aspoň takhle. Na druhou stranu, taky bych bral ale i tu podporu ;) ()

umbjaz

tak dámy a páni. seru vám na hlavy že dáváte tak málo tomuhle luxusu. ta nejlepší komedie co byla natočená v Čechách a je mi jedno kolik jinejch filmů vykrádá. celek je velice humorný a pro mě až na věky vryt do paměti. za všechno nejvtipnější můžu jen dodat: "Obávám se, že jsem šlápl do hovna." ()

retrogirl2

Tohle nepochopí ti, co jsou mimo generaci hlavních hrdinů. Asi to nepochopí ani valná část patřících do té generace. Vlastně ani já jsem to nějak nepobrala, ale hlášky a soundtrack jsou boží :) ()

Italiano

Když jsem o tomto filmu před léty slyšel prvně, říkal jsem si, jaká to bude pecka - takové české Pulp Fiction, ale loni na Vánoce jsem tento film viděl náhodně v TV a musím říct, že větší blbost jsem neviděl. Herci nepřesvědčiví, děj nudný a mrtvá Paula Wild? Si děláš kozy, ne? ()

Lupes

Léta jsem poslouchal hlášky mého kamaráda, který citoval Brak snad při každé příležitosti. A konečně jsem ho viděl!! (Brak, ne kamaráda.) A ono to není špatné!! Dadajisticky hravé, neotřelá kamera, překvapivý střih, chuť experimentovat... a ta muzika! Místy muzikálově melodramatická hříčka, která je podařenou experimentální výpovědí o teenagerské generaci, která ji vůbec nemá šanci pobrat, "páč chce bejt jako Batman" (taky citát z Braku). ()

Mngwa

No já nevím, ale já jsem se dost solidně pobavila a zasmála. Mi přijde, že lidi tady zapomínají, že jde o naprostý low cost projekt a studentský film. Některé scénky mě úplně rozsekaly, například konec v "letadle", zabiják s pasákem v autě, pizza mužík, duch mrtvého dědy a vlastně úplně celý film, když o tom tak přemýšlím. A nejde nezmínit super soundtrack, který filmu dost pomáhá. Například scéna, kde hraje píseň Jehličí, je úžasná. Zřejmě se tady klube nějaký velký talent. Váhám mezi 4 a 5, ale chci trochu vyrovnat to mizerné skóre, takže za 5 hvězd. ()

xladojx

Ať už jde o herecké výkony, scénař, hudbu a hlavně režii, tak to vše vystihuje téměř dokonale již název filmu. Ale některé hlášky jsou fakt dobrý a docela jsem se jednou takhle v práci, když jsem neměl co dělat, pobavil... ()