Musíme zabiť Gunthera

• Česko Zabít Gunthera (viac)

V komédii, ktorá sa odohráva vo svete nájomných vrahov, si niekoľko mladých, neskúsených zabijakov najme štáb dokumentaristov, aby získali nezvratný dôkaz, že práve oni zabili najväčšieho z neslávne známych zločincov všetkých čias - Gunthera (Arnold Schwarzenegger). Lenže Gunther o ich pláne vie a je odhodlaný urobiť im zo životov peklo. Začínajú sa preteky s časom, v ktorých sa z lovcov rýchlo stáva štvaná zver... (TV Markíza)

rublik05 odpad!

Opravdu vrchol filmařského diletantství. Nechápu Árnýho, že se vůbec uvolil se na chvilku mihnout v takovém výplachu. Nejhorších 94 minut mého života. Čistočisté utrpení, už nikdy více. 0/10. ()

dagondrive

Velké zklamání, film nebyl vtipný a spíše trapný. Vůbec nechápu, jak se herec jako je Arnold Schwarzenegger mohl k tomuto upsat. Hodnotím 15 %. ()

GameboyNES

Škoda že se to tak vleče, těch opravdu vtipných skečů, je tam na 1,5. hodiny fakt málo. Mám podobný ujeťárny hodně rád a neváhám je pětkovat. Tohle měl bejt 40. minutovej kraťas a bylo by to fajn. Takhle jsem si od půlky už vymejšlel vlastní film a čekal až to skončí. Naštěstí závěr z Arnoštem mě zase příjemně pobavil. Hodně slabé 3. :( ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Kravina, ale já se bavil skvěle. Hlášky, ujeté a vtipné scénky, vyprávění formou dokumentu, "dementní" zabijácký tým a Arnie zábavný! ()

stephano

Má to svoje momenty, je to natočený FF kamerou coz ja osobně mám rád. Samozřejmě vystavit film kolem Arnolda, který se tam mihne na 20 minut je trošku podlý, jelikož je to opravdu spíš cameo. Na druhou stranu musim uznat, že sem se párkrát i zasmál,což se mi poslední roky u komedii moc nestává. ()

mark9th

Bravó, konečne niečo osviežujúce. Found footage slash comedy slash action slash Arnie. Dokopy to pekne klape a asi po prvé nie je pre mňa found footage otravný, ale zábavný za čo môže skvelá práca s kamerou. ()

MrMir

Neskutečná slátanina s otravnou kamerou. Hlavní hrdinové "zabijáci" protivní. Od odpadu to zachranil Arnie....ale i tak jsem velmi váhal. ()

savatage

Ukázka mě docela nalákala, ale film? Herci tupí, jejich výkony ubohé. Čekání než se objeví Arnold bylo jako čekání na to, že na záchodě vysedíte zlaté vejce, a od samého tlačení, vás akorát bolí prdel. Ztráta času. ()

walkingdead

Pochopím, že ve sračkových filmech hrají Seagal nebo Lundgren, kteří jsou rádi, že jim někdo nabídne aspoň něco. Ale proč do něčeho takového do prdele lezl Schwarzenegger? Asi nečetl scénář... ()

DonBraso

Film je pro někoho zvláštní,ale snad musel všem stačit trailer,ale který nabažil na Arnieho.Samozřejmě mě to nedalo a říkal jsem si,že to vlastně nebude bůhví co,ale na to podívání to bude stačit a to přesně splnil film do puntíku.Ono i půl hodina filmu,kde je vlastně nějaká akce není tak směle strašná.Humor je mincí,že buď se bude líbit či ne,ale popadat za břicho se moc diváků nejspíš nebude.Tady vlastně ta postava co vyhazuje vše do luftu asi byla nejlepší a pak samozřejmě poslední Arnie,který se malinko bohužel topil taky.Čekal jsem,že si ze sebe bude utahovat nejvíc,ale moc toho nebylo.Je to stejně zvláštní film jako některý zdejší členové,který dají dvě hvězdy a má to 25%,to pak nevím kolik musí mít 4 hvězdy,asi 50% a někdo nedokouká film a stejně tomu dá dvě hvězdy.Tenhle film je tak něco jako zde.Je celý brán takový jaký je a nechápete ho.V akčních složkách je samozřejmě všude efekt jak z počítačů na Amiga,ale pořád to má svoji tvář.Taran Killam si natočil prostě film pro sebe,který možná až moc myslí na sebe. ()