Goliáš

• USA Goliath (viac)
USA, (2016–2021), 27 h 17 min (Minutáž: 38–65 min)

Billy Bob Thornton, Tania Raymonde, William Hurt, Maria Bello, Olivia Thirlby, Sarah Wynter, Ever Carradine, Nina Arianda, Molly Parker, Damon Gupton (viac)

Americký seriál přináší příběh Billyho McBridea (Billy Bob Thornton), někdejšího špičkového právníka, který v současnosti tráví většinu dne v barech, ale nechá se přesvědčit, aby se ujal případu, jenž byl odložen jako sebevražda. McBride se kauzou začne blíže zabývat, aby zjistil, že se dostal na stopu něčeho velkého, něčeho, co ho může postavit proti jeho bývalé právní firmě a co může ohrozit nejen jeho, ale i jeho nejbližší... (Necrotongue)

RafaKrakal

Seriál působí trochu rozpačitě, střídají se kvalitní a méně kvalitní pasáže, přičemž těch kvalitních je rozhodně více a většina dílů by si zasloužila 5 hvězd. kladný dojem z první řady ovšem kazí poslední díl, který se hrubě nepovedl a tvůrci chtěli celou sérii nějak rychle zakončit co se projevilo na úkor kvality. Přesto seriál jako celek hodnotím kladně a určitě patří k tomu lepšímu co se na poli seriálové tvorby s právní tématikou dá najít. 75% ()

dalibor.durcak

Hudba, kamera, obsazení, herecké výkony, atmosféra....tomu prostě není co vytknout. A Billy Bob neskutečný...na úrovni první řady Farga, okamžitě mezi 10 top seriály mého života! A druhá řada je již potvrzena! ()

jfaba

Jeden z lepších seriálů, který skončil "divně", ale jak soudím, druhá série bude (bude?). Skvělý B.B.Thornton jako zkrachovalý právník a neméně dobrý W.Hurt jeho bývalý "kámoš". A co víc, rozšíříte si zásobu anglických four-letter words! A že jich tam je. V každé větě aspoň jedno. ()

B3n

Toto je jeden z tých mála prípadov, kedy NWO propaganda neprebije príbeh a tak s radosťou hodnotím 85%. Odporúčam pozrieť. ()

Saxos

Billy Bob Thornton, to by byl právník pro každého. Série 01/E01-08 odtažená hlavní rolí. Klady: atmosféra advokacie, právnických kliček a podrazů, soudů, hospod, alkoholových draků, to vše v podání BBT. Zápory: hodně se dalo předcházet ději. ()

hujerita

Výborný rozbeh seriálu, potom tak trochu stagnácia (čo ma dosť prekvapilo, pretože ako píšem rozbeh to malo úplne úžasný). Následne záverečné tri časti úplná bomba. Ťažko vytknúť niečo Billymu Bob Thortonovi, pretože je skvelý a William Hurt mu skvelo sekunduje. Za pozretie to veru stojí, aj druhýkrát. ()

cineczeck

Nenudil jsem ani minutku. Herecky asi skoro dokonalé. BB Thorton zahraje snad vše: Lorna, Santu i právníka a pěkně ve svém chytrém ležerním přisprostlém stylu.. A co na tom, že pravnické drama je trošku vděčné a omšelé téma.. ()

PRINC1

Vynikající Billy Bob Thornton čím starší tím lepší ,tomuto seriálu dávám 5 hvězdiček a teď začla druhá série jsem zvědavý jestli si vysokou laťku udrží s první. ()

BR23

1. a 2. séria boli super. 3. séria bola slabšia- tie halucinácie kazili dej a podla mna sa tam nehodili. 4. séria- niečo medzi. WTF momentov síce ubudlo, atmosféra aj postavy boli fajn ale ku koncu mi ten prípad prišiel dosť zjednodušený s nehodiacim sa šťastným koncom. ()