Chata

(študentský film)
Celý film

Mladý pár se vydává do chaty na samotě v lesích. Všechno jde podle plánu, dokud Miroslav v kamnech neobjeví tajemnou knihu. Když tuto knihu otevřou, navždy se jim změní život... (Matared)

Celý film

blackrain

Oblíbená klasika žánru s oblíbenými hororovými atributy. Pan scénárista s panem režisérem budou fandové do hororů. Tak natočili takovou poctu americké klasice. Pár momentů je povedených, ale některé byly hloupé a nelogické, což je škoda. Celé snažení pak vychází úplně na prázdno. Příště dám raději přednost americké klasice, kterou je tento příběh ispirovaný. ()

pornogrind

Vizuálně slabý a po zvukový stránce ještě slabší. O hereckých výkonech snad ani nemůže být řeč. Za snahu a z úcty k necronomiconu 1hvězda. ()

SOLOM.

Kdyby se rozhodli natočit místo studentského hororu amatérské porno, mohla to být možná i záživnější podívaná. Vyložená katastrofa to nebyla, hlavně díky jakžtakž snesitelné kameře (vizuální stránka), ovšem (ne)herecké výkony – jo to byla katastrofa, stejně jako ty dialogy a ozvučení mí místy trhalo uši. Krvavý závěr to měl zachránit, ale viděl jsem už mnohem lepší amatérské kousky – ovšem i dost ještě větších paskvilů. ()

topi80

Musím pochválit kameru, střih, práci se světlem a vůbec všechny tyto vizuální technické atributy, které byly na špičkové úrovni, Pak mě ale zklamalo, že když je to po této stránce tak vypiplané, nepohlídali si tvůrci herecké výkony a hlavně zvuk (když už si někdo dá s filmem takovou práci, bylo by dobré, kdyby divák rozuměl). Možná někde selhala technika, těžko říci. Každopádně se rád podívám na další film stejného týmu. ()