Night Night Nancy

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 2015, 5 min

Mladá žena sa prebudí a zisťuje, že po jej dome sa pohybuje neznáma osoba s maskou na tvári a s nožom v ruke, čo znamená, že nemá žiadne dobré úmysly. (Marceloo)

Marceloo

Mladá žena sa prebudí a zisťuje, že po jej dome sa pohybuje neznáma osoba s maskou na tvári a s nožom v ruke, čo znamená, že nemá žiadne dobré úmysly. - U tohto hororu ma zaujala pôsobivá a kvalitná kamera s krásnym čistým obrazom a zobrazovanie správ na obrazovke, čo považujem za jednu z najpozitívnejších moderných inovácií v oblasti filmovania, pretože lúštenie SMS správ, ktoré prichádzali postavám na malú a občas aj bezfarebnú obrazovku, bývalo občas obtiažne. Herečka sa mi taktiež páčila a aj narušitel mal peknú masku. Záverečné odhalenie mohlo byť intenzívnejšie, ale tých pár minút sa oplatí obetovať. ()

SOLOM.

Další z řady shortů, jehož tvůrce naivně spoléhá především na tupost diváků. Originální pointu v tomto příběhu nehledejte – vždyť kolikrát jsme už viděli nějakou tu „home naháněčku – nebo spíše schovávanou“. Když k tomu připočítáme i hodně slabý herecký výkon hlavní hrdinky, téměř nulovou atmosféru (snad kdyby tam alespoň hrál nějaký nervy drásající hudební doprovod…), tak je jasné, že tohle nemělo sebemenší šanci mě alespoň částečně uspokojit. 30-40% max. ()

corpsy

Všetko, čo som chcel napísať, s turbulentným podaním pripomenul komentujúci Likan7. Prečo ale vyššie hodnotenie? Lebo som sa bavil. Na úkor tvorcov. ()

Likan7

V momentě kdy slečna zjistí, že jí po kuchyni chodí postava s maskou a nožem, se stane nejvíc wtf scéna ever a prakticky tím celý filmeček zabila. Slečna se zhrozí a během, který připomíná baletku utíká do ložnice, kde se schová vedle dveří, které nejen, že nezabarikáduje nebo nezamkne, ona je ani nezavře. Pak se schová do skříně, kterou taky pro jistotu nezavře a čeká co se stane. WTF??! Při předávání Zlatých malin by měli udělat speciální kategorii pojmenovanou po té holce a po člověku, který vymyslel něco jako scénář. ()

Sadova302b50

Tak nevím, tento film se zdá mít profesionální zpracování, ale tím také všechny klady končí. Naneštěstí hlavní představitelka vůbec nevypadá vyděšeně, celý příběh je naprosto šablonovitý, nesmyslné chování ničí pokusy o napětí a děj postrádá jakýkoli zajímavý zvrat. Suma sumárum, filmík lze bez újmy přeskočit. Jedna * ()