Polda

TV spot 2
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Réžia:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

David Matásek, Igor Orozovič, Vladimír Polívka, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Mário Kubec, Zdeněk Vencl, Jan Chudý (viac)

Kriminální seriál vycházející z žánru buddy movie, jehož hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové – komisař Michal Bříza (David Matásek) a jeho parťák, absolvent policejní akademie Andrej (Igor Orozovič). (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa JB001 k tomuto seriálu (5)

Polda (2016)

Nic jsem od pilotního dílu nečekal a nebyl jsem tudíž zklamán. Jako kriminálka nezajímavý případ, jako komedie to taky nefunguje a Matásek jako polda mi taky nesedí. Prostě jeden díl a dost. V porovnání s Raplem jedna velká bída... Ale. Never say never again a podíval jsem se ze záznamu i na druhý díl. Musím konstatovat, že jsem se u druhého dílu pobavil a i ty Matáskovy hlášky mi dnes sedly... ()

Hřebík v srdci (2020) (S04E02)

Tak tento druhý díl poslední série mi sednul. Po všech stránkách. Skoro za 4* ()

Dnes zavřeno (2021) (S04E13)

Polda mne baví hlavně proto, že mám podobný úhel pohledu na svět jako on s tím rozdílem, že jsem nekuřák. Pustil jsem si to po derby Slavia vs Sparta, kdy se jasně ukázalo, kdo je vládcem Prahy. ()

Bříza na horách (2022) (S05E16)

Toto je mé první a zároveň poslední hodnocení v této sérii. Poslední díl mne bavil a trošku ho nadhodnotím díky skvělému soundtracku. Nejenom v tomto dílu ale v celém seriálu ()