Vanda se probouzí v bytě, ke kterému přijíždí policie, protože je to místo činu. Než se zásahovka stihne dostat dovnitř, vystrašená Vanda zmizí. Obětí je advokát Inger, byl zavražděn úderem do hlavy. Jak se Vanda dostala do bytu, který se stal místem činu? A jakou spojitost může mít s případem fakt, že syn oběti je majitel domu, kde má Vanda svou hospodu? Vanda je v ohrožení, případ totiž přebírá státní zástupce Machek. (TV Prima)

Enšpígl

Ono tady ani nešlo o ten případ, ten byl průhlednej a celkem i slabě napsaný, ale vztahově a směrem k hospodě u Vandy velmi dobrý. Navíc Jana Kolesárová tam háže po Matasovi balící pohledy, že až nevěřím, že je to hrané. Hold kluci ze Žižkova jsou pro Slovenky jackpot, to chápu. ()

rakovnik

Od začátku bylo zcela jasné, kdo není pachatel. A když scenárista do příběhu brutálně narval nové postavy, začalo svítat. Celkově tedy byla kriminální složka opět trochu slabší. Navíc chyběl humor a zaujatost v případu byla příliš, spíše se opravdu mohli ukázat GIBS. Potěšil Křížův slizoun. ()

honajz

Tohle mě hodně pobavilo - jen to člověk nesmí brát moc vážně. Protože místo postav jsou tu archetypy - zlý developer, líný syn, podplacený návladní, ale to je jedno, téma se mi líbilo a jak vedli hospodu, to mne hodně pobavilo. Btw, občas mám vážně chuť některým slizounům taky dát pěstí, pár skutečně bezohledných developerů poslat za mříže, ale žel realita je jiná. ()