Mrtvý malíř byl komerčně úspěšným umělcem a těšil se i oblibě u žen. Důvod nenávidět ho měla spousta lidí. Kdo z jeho smrti měl ale největší prospěch, to musí odhalit naši kriminalisté. Michal Bříza se navíc ve světě moderního umění tentokrát pohybuje se suverenitou, která nás překvapí. (TV Prima)

honajz

Ne až zase tolik hlášek, aby to vynahradilo jistotu z prvních minut, kdo je vrah (až tak okaté to bylo) a celkově rozpačité vedení případu. Pobavil mě konec dílu, držkatá galeristka a samozřejmě Břízovo malování. :-) ()

otík

Co se týká krimi příběhu, tak to byl absolutní průměr a vrah naprosto nezajímavý, navíc naprosto logický. Ale vztahově to začíná být super - Matásek se začíná motat kolem Bezákové a ta to evidentně opětuje. No bude se na co těšit. Pohodka, která neurazí. ()

rakovnik

Starý dobrý polda je s tímto dílem série zpět. Tedy kriminálka dost průměrná, vztahy a vtip nadprůměrné. Řešení případu bylo dost mimo mísu, postupy kriminalistů za hranou a důsledky neznáme. Ale hlášky, osobní vazby a jejich dymanika tomu dají zapomenout. Odlehčená kriminálka, jakou jsem měl v předchozích epizodách rád. ()