Na golfovém hřišti je nalezena mrtvola majitele klubu a nevypadá to na nešťastnou náhodu. Jsou motivem vraždy peníze nebo osobní vztahy? Kriminalisté se musí zorientovat v prostředí, ve kterém nejsou tak úplně doma. Michalův klid navíc narušují dřevorubci v okolí jeho chaty. A Mrázův zase schopná asistentka. (TV Prima)

honajz

U tohoto dílu jsem se celou dobu dobře bavil, hlášky jsou skvělé skoro konstantně a ten podpříběh s dřevorubci je také doveden do velmi vtipného konce. Případ mne tady zas tak vlastně nezajímal, ostatně bylo brzy jasné, who-done-it, ale myslím, že o případy v tomto seriálu ani nejde. ()

rakovnik

Žáby jsou boží zvířátka. Fakt mě pobavily. Případ už tak zábavný nebyl. V ději se vyskytovalo tak málo postav, že dost brzy bylo patrné, kam směřovat vyšetřování. Vyšetřování je vůbec nejslabším článkem série. Nicméně tato parta je pro mě zdrojem odpočinkové zábavy. ()

otík

Určitě horší díl než předchozí, nebylo to totiž tak zábavné jako minule. Chybí pořádné hlášky a vzájemné došparování mezi hlavními hrdiny. Ale na průměr to určitě stačilo. Mrtvý muž je nalezen na golfovém hřišti, Matásek s Polívkou si zajezdí elektrickým golfovým vozíkem, dostanou kus masa a přitom vypátrají vraha, o kterém divák už dávno ví. Epizodní děj s motorovkama je zcela zbytečný, stejně tak i žáby jsou zcela zbytečně navíc. ()

• Golfové hřiště se nachází v obci Slapy u stejnojmenné přehrady. (rakovnik)