Další případ dvojice detektivů bude doslova na vodě. Jak uvidíme, projížďka parníkem po Vltavě nemusí být vždycky idylická. Michal se pokusí kupovat drogy, a zároveň se snaží co nejlépe zhostit role dědečka. Hlídá malou Elišku i během vyšetřování, a to se samozřejmě její matce nemůže líbit. (TV Prima)

honajz

Ty vši mi přišly jako dost pubertální humor. Ha ha ha, všichni mají šampon proti vším. Případ o ničem, hlášky skoro žádné, Pavelka tentokrát nedostal prostor (brambůrky taky nic moc fór), pobavilo snad jen, když holčička chtěla dělat rošťárny. ()

dyfur

....štandartná časť,zápletka,prevedenie...Michal Bříza  a Robert Mráz súťažia o priazeň vnučky ,riešia vši a tak rodinka.....ktorá o.i. vyšetruje vraždu, kde sa vrah zasa viac-menej dorovoľne priznáva... ()

rakovnik

Případ totálně v pozadí dění kolem dědy Mráze a Břízy. A nutno říci, že zajímavějšího, než sám případ prodeje drog. Naštěstí se neděl úplně Polda a nemluvně, šéfka oddělení byla fajn, ale vši mě moc nepobavily. ()

mira007

Konečně zlepšení oproti předchozím dílům, ne že by případ parníkového dealera drog byl nějaká hitparáda pro fajnšmekry dedukce, ale byl to zábavný díl hlavně díky povinostem obou dědů. Děda Mráz o fous vyhrál. ()