Jak se ukáže, konec svalnatého trenéra má docela jinou příčinu, než všichni čekali. Michal s Juniorem se ujmou zatoulaného psa a Junior podezírá Michala, že je to hlavně kvůli balení ženských. A návštěva posilovny inspiruje parťáky ke chlapské sázce. Uvidíme, jak dopadne. (TV Prima)

dyfur

......tak toto by vyriešil aj silne podpriemerný detektív.....ak zistíme načo zomrela obeť tak od toho kto má k tomu prístup + anamneza.....ľahká rovnica -viac nepíšem,aby  nebolo spoilerované.... ()

rakovnik

Hrazda, voříšek, vztahy. A kdesi v povzdálí také vyšetřování případu, které - nebýt omáčky -  vydalo na pár minut. Vtip a nadhled ještě fungují, ale lehkosti třetí série zatím nedosahují. ()

honajz

Sice mne začátek poněkud vylekal, jak se kamera opájí svalnatými mužskými těly, a navíc se nedávno jeden díl Specialistů taky odehrával v posilovně a taky šlo o steroidy, a SPOILER SPOILER opět je pachatelem známější herec, což je už takové klišé současných českých krimi seriálů, KONEC SPOILERU, ale jinak docela pobavily hlášky, kterých rozhodně přibylo, soutěž o vis na hrazdě, jen ten voříšek mě moc nebral, i když ho pojmenovali po mé oblíbené postavě detektiva. ()

• Scéna, ve které Vojtěch Urban alias Junior (Vladimír Polívka) krmí nalezeného psa, se natáčela u zámeckého parku v Praze-Kunraticích. (Ezis)