Riverdale

• Austrália Riverdale (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2017–2023), 97 h 23 min (Minutáž: 40–50 min)

Réžia:

Lee Toland Krieger, Steven A. Adelson, David Katzenberg, Lee Rose (viac)

Predloha:

Roberto Aguirre-Sacasa (komiks)

K.J. Apa, Cole Sprouse, Camila Mendes, Lili Reinhart, Luke Perry, Madelaine Petsch, Marisol Nichols, Mädchen Amick, Nathalie Boltt, Sarah Habel, Barclay Hope (viac)

Teenager Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale. (Netflix)

Recenzie používateľa zsn k tomuto seriálu (5)

Kapitola 58: „In memoriam“ (2019) (S04E01)

Tohle umí jen Američané. V tradicích, lásce a projevech smutku, úctě k druhému, vůbec emocích lituji, že nejsme jako oni. Ten příjezd s rakví do města... vůbec i ta Brenda... málem mne omylo. Takto emotivní projevy ani ve scénáři a na place, ani ve skutečném životě, Češi prostě neumí. Skvělý nápad s takovou verzí rozloučení se s Lukem Perrym. Původně jsem čekala, že to obkecají, že jel dlouhodobě někam za zakázkou, ale toto jsem nečekala. Jak s prvním dílem, tak se čtvrtým ukazuje tato řada už teď, že je lepší než předchozí. ()

Kapitola 61: „Halloween“ (2019) (S04E04)

Halloween by mohl být klidně každý den. Miluji to tajemno a výzdobu kolem. Skvěle to přibarvili - s bláznem na útěku, tajemné telefonáty jak ve Vřískotu, do toho předčasný pohřeb a "Norman Bates s mrtvou matkou"... Bomba. Čtvrtá řada je zatím mnohem lepší než třetí. ()

Kapitola 71: „Vražedná práva“ (2020) (S04E14)

Betty teda toho Jugheada moc neprožívá. Jde jí o holou prdel, tak kašle na ztrátu lásky. Průlomová série. Všichni se sice rozešli a šli svou cestou, ale pořád je to lepší série než ta třetí. Jen Archieho linka mne vůbec nebaví. ()

Kapitola 73: „Zamčený pokoj“ (2020) (S04E16) odpad!

Spolu s muzikálními díly jedna z nejnudnějších epizod. Čtvrtá řada už fakt jen natahuje, hlavně celá ta studijní Holmes kovbojka je naprosto zbytečná. ()

Kapitola 74: „Zkažené městečko“ (2020) (S04E17) odpad!

Po covidu už vaří z vody. Na 16.díl a dále se čekalo kvůli karantény a zatím 16. i 17. stojí za houby. Nesnáším ty muzikální vsuvky. ()

Návrat Beverly Hills provází potíže

Návrat Beverly Hills provází potíže

18.05.2019

Návrat kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se ukazuje být stejně tak dramatický za kamerou, jako kdysi v devadesátých letech před ní. Podle serveru Variety opustil šestidílný seriál nově… (viac)

Zemřel herec Luke Perry

Zemřel herec Luke Perry

04.03.2019

Jen pár dní po prodělání těžké mozkové mrtvice, hvězda Beverly Hills 90210 a seriálu Riverdale, herec Luke Perry, zemřel. Bylo mu teprve 52 let. Oznámil to hercův mluvčí, který potvrdil, že s Perrym… (viac)