Zatímco se Riverdale připravuje na velkolepou oslavu, Archie se dozví zdrcující zprávu a obrátí se pro pomoc na Veronicu, Betty a Jugheada. (Netflix)

zsn

Tohle umí jen Američané. V tradicích, lásce a projevech smutku, úctě k druhému, vůbec emocích lituji, že nejsme jako oni. Ten příjezd s rakví do města... vůbec i ta Brenda... málem mne omylo. Takto emotivní projevy ani ve scénáři a na place, ani ve skutečném životě, Češi prostě neumí. Skvělý nápad s takovou verzí rozloučení se s Lukem Perrym. Původně jsem čekala, že to obkecají, že jel dlouhodobě někam za zakázkou, ale toto jsem nečekala. Jak s prvním dílem, tak se čtvrtým ukazuje tato řada už teď, že je lepší než předchozí. ()

riza-do

Američané rádi ukazují své emoce, což jim my můžeme jenom závidět. Díky tomu si dokáží užívat všechny své svátky, dát najevo poctu a také natočit tak krásný, výjimečný a emotivní díl na počest jednoho ze zesnulých herců. RIP Luke Perry. ()

• V kapitole věnované vzpomínce na Luka Perryho (v příběhu Fred Andrews), který zemřel v umělém spánku po srdeční mozkové příhodě 4. března 2019, se objevila také jeho herecká kolegyně z Beverly Hills 90210 (od r. 1990), Shannen Doherty. (riza-do)