Mordparta

Česko, (2016–2017), 15 h 13 min (Minutáž: 52–62 min)

Scenár:

Tomáš Bombík

Jiří Bartoška, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková, Pavel Batěk, Jiří Bábek, Anna Fialová, Jana Pidrmanová, Kristýna Boková, Milena Steinmasslová, Adam Ernest (viac)

Recenzie používateľa jefff k tomuto seriálu (7)

Nevesta (2016) (S01E01)

Slabý scénář, unylá režie a chtělo to lepší herce. Potěší Bartoška a docela ujde i Kotek a drsňák Pavel Batěk. Z ostatních výkonů vyčníval Karel Dobrý, který své postavě dodal na autentičnosti, která většině protagonistů chyběla. Ale úplný odpad to není. ()

Samota (2016) (S01E02)

I druhý díl nepřinesl nic moc zajímavého. Vesměs nudné pátrání a tragicky zakomponované problémy vyšetřovatelů srážejí celý seriál. Pravdou je, že Mordparta není úplně marná, ale prostě to chce ještě větší preciznost a opatrnější vztahové vsuvky. ()

Převýchova (2016) (S01E03)

Proč to nejde takto pořád? Vztahy šly po právu do kopru a v popředí bylo pátrání, navíc atmosférické, až lehce hororové. Občas tam vylezly tvůrčí limity, ale výsledek byl hodně dobrý. Škoda jen, že v rámci seriálu šlo zřejmě o výjimku. ()

Láska (2016) (S01E04)

Slaboučký díl, který opět nenaplňuje potenciál. Znovu násilné naroubování soukromí vyšetřovatelů, na jejichž úkor strádá samotný případ. ()

Nevěra (2016) (S01E05)

Tento díl nebyl úplně marný. Případ sice zase a znovu strádal na úkor vztahových problémů, ale ty alespoň byly chvilkami napínavé. ()

Nadvláda (2016) (S01E06)

Dobrý díl. Zatím druhý nejlepší po Převýchově. Zajímavý napínavý případ, který znovu šlo zpracovat lépe, ale standard splnil. ()

Oběť (2016) (S01E07)

Navzdory zdejšímu hodnocení za mě docela slušný díl, který má spád a překvapivé finále. ()