Ralph búra internet

• Česko Raubíř Ralf a internet (viac)

Známy videoherný hromotĺk Raplh a jeho malá kamarátka Vanellope musia podstúpiť riskantné dobrodružstvo, aby našli náhradnú časť do Vanelopinej videohry. Opúšťajú bezpečie svojej videoherne a vydávajú sa do rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu. Cestou stretávajú všemožných obyvateľov siete a putujú jeho zákutiami od veselých otvorených detských hier po temné hlbiny Dark webu. Ralph Rozbi-to však nie je ľahká váha a tak svetová sieť môže, ale aj nemusí prežiť Ralphovu zrážku s internetom. (Saturn)

Pennywise168

Solidní pokračování. Nemá překvapivost jedničky, vtipných nápadů je méně, a tak trochu jsem čekal, že prostředí internetu bude více vytěžené (což by ale asi pak už nebylo moc pro děti). Naštěstí to pořád sviští velmi solidně a finále je silné jako Ralfův biceps. Zajímavé je, že film vychází víc z vnitřních problémů postav než z nějakých velkých zlosynů (byť jsou tady ty vnitřní problémy pěkně monumentálně zhmotněné) a že je to v podstatě ve výsledku dost posmutnělé. ()

Gan.s.dalf

Hodně dobrých nápadů a určitě povedené pokračování na první díl. Děj rychle odsýpá, bohužel příběh není zas tak dobrý. Hlavní protagonisté se potkávají se svými problémy v jejich vztahu a jsou docela sympatické. 7/10 ()

Elanornegra

Začiatok nič extra, až kým sa Ralf s Vanilopkou nedostanú na internet. Je to fakt vizuálne skvostne, perfektne vymyslene, gagy taktiež veľmi slušne, len mi to pripomína pokračovanie monsters. Všetko väčšie, extravagantnejsie, ale chyba tomu chémia z prvej časti. Aj samotné finále je take slabšie. Výborne bolo to zháňanie likes, ako objavenie Disney a cela pasáž v ňom, veľmi podarena, star wars atd....aj niektoré situácie, každopádne slabšie....80% ()

Levi_Kornoa

Mám pocit, že dětský divák to snad ani nemůže plně ocenit, protože tolik narážek na IT věci, internet a Disney filmy - to snad nejde ani všechno vstřebat nejednou. Mimo tohle cením i myšlenku příběhu, která vyzní na závěr. Ale hlavním benefitem jsou asi všechny ty narážky a odkazy, to je fakt lahůdka. A slavná scéna z traileru s holčičkou v autě? Počkejte si na ni po titulcích, stojí to za to. ;-) ()

Krychlicka1

Celkem pěkný počin určený spíše pro mladší publikum, ale i pro staršího diváka pokud film vidí prvně, nemusí se jednat o nudnou záležitost. Největší tahoun proč se za mě na film podívat, je zajímavý nápad zobrazení světa internetu, a hlavně scéna s našimi milovanými Disney princezny. 5/10 ()

Mistarin

Už jsem se tak dlouho nezasmál. Vtipy s hot mamkami v okolí mě totálně zabili. Rozvoj příběh se mi taky moc líbil a zjistli jsme povahy obou hlavních postav vcelku dobře. O to byl konec smutnější, ale nakonec to dobře dopadlo. ()

leafroller

Znám jen dva filmy, jejichž dvojky předčily jedničku, jsou to Terminátor a Vetřelec. Ostatní většinou jen využívají prostředí a postavy. A stejně jako Shrek nebo Blesk McQueen upadá i Ralf ve svém pokračování do zbytečných vztahových klišé a temnější nálady. Pryč je hravost a radost, zůstává jen poněkud kostrbatá motivace. Navíc jsem asi nepochopil, komu je film především určen, protože mění spád a dobré akční scény prostupují romanticky laděné vložky (ano, pro holky). Skóre zachraňuje snad jen vynikající prostředí internetu s desítkami různých v současnosti tak oblíbených odkazů. První shlédnutí zkrátka provázely smíšené pocity a já v Ralfově zájmu doufám, že ta další dopadnou lépe.70% ()

Nellaron

Pri tomto animáku sa paradoxne budú viac baviť dospelí. Staré automaty, odkazy na klasiky ako Tron, alebo vyobrazenie fungovania internetu (klikanie na reklamné linky, alebo odkazy na stránky pre dospelých) - na tomto sa pobavia najmä dospeláci. Deti nebudú chápať, na čom sa fotrovci smejú, ale aj tie si nájdu to svoje. ()

Raubíř Ralf zdolal kina

Raubíř Ralf zdolal kina

26.11.2018

Pokračování Raubíře Ralfa Ralph Breaks the Internet vstoupí do tuzemských kin bohužel až v lednu, v zámoří ale mezitím sympatická disneyovka otevřela za úctyhodných 84,6 milionů dolarů v rámci pěti… (viac)