Hrôzostrašná noc

• Československo Hrůzná noc (viac)

Víte, co se stane, když zjistíte, že váš soused je upír, a vy jste jen dítě? Patrně vám nikdo neuvěří. Takže se budete muset o celou záležitost postarat sami. V roce 1985 obdržela tato hororová komedie hlavní cenu americké Akademie SF, F a H... (oficiálny text distribútora)

ferika

Horror, ktory ma viac zabavat, nez strasit. Okrem toho, Amanda Bearse je velmi mila kocka a s tym jej ucesom (podobne ako vo filme Americka Zmrzlina) jednoducho na zahryznutie - co takto pochopil aj predstavitel Chris Sarandon - a to doslova! Hodnotenie som znizil o jednu hviezdicku za pre mna debilne zubate znetvorenie Amandy Bearse v zaverecnych scenach. Sikovne "spicaky" v milom ksichtiku a v spravnej atmosfere vedia byt ucinnejsie, nez takyto paskvil. Skoda, pretoze inak cely film je toceny v typicky anglicko-hammerovskej nadsadzke, ked naznacene zlo a husta atmosfera su stokrat ucinnejsie, nez echtovne americke (srackove) bomba-efekty. ()

Boyolomouc

Taková blbost ale není to tak špatné. Potěší pohled na Amanda Bearse která hrála Marcy v Ženatý se závazky.Jinak mám rád  osmdesátkové horory a taky Amandu! ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020

Režisér Tom Holland (Dětská hra) pracuje na pokračování svého klasického upířího hororu Noc hrůzy z roku 1985. V tuto chvíli si jistě mnozí z vás říkají, že Noc hrůzy přeci už má jednak pokračování z… (viac)