„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

macetoma

To bylo slabé jako indický čaj třikrát převařený. Dávám jednu hvězdu za pár vtípků co pobavily. Jinak je to vrchol trapnosti a product placement nejhrubšího zrna. Spoiler: Vy tady čekáte? Ne, já tady krmím labutě. (Trhá růži do vody). Tak já asi taky budu krmit. (Bléé). A taky běhám. Tak já musím běžet.... ()

Micoldee

Jiřího Langmajera snad do filmů obsazují, aby Vám zážitek z filmu co nejvíc zhnusili. Na to, že je to komedie, musím říct, že jsem se nepobavila ani jednou. Pokusy o vtipy mi přišly spíš zoufalé a trapné. Celý děj není zajímavý snad ničím a jestli se někdo těm blbým vtípkům zasmál, tak to upřímně nechápu. Od začátku do konce naprostá katastrofa. Tenhle film Vám snad nemůže předat nic jiného, než pocit viny, že jste místo toho hodinu a půl radši nepsali bakalářku. ()

nula87

Je to vlastně pořád dokola, tyhle ty české rádoby komedie. Místy lepší, místy horší, ale pořád omílající dokola ty stejné stereotypy, využívající brutální karikatury postav , a chtěný "humor", který v drtivé většině je trapný. A pokud něco opravdu pobaví, většinou je to na místech, kde to autoři nezamýšleli. A Seznamka není žádnou výjimkou, i když v té řádce stojí určitě na tom pomyslném žebříčku hodně dole. 25% ()

subic

Noo co po tomhle filmu zůstane v hlavě? Film má docela zajímaví obsazení, třeba Vondráček jako teplomet. Letos ještě před rouškama jsem viděl v kině Příliš osobní známost a u tohohle jsem se teda bavil víc a to na to koukám už podruhé. Není to první film, kde jsou Gondíková+Langoš jako manželé a pro Zuzanu mám slabost. 55% ()

Arkagas1989

Tak tohle je velký špatný. Že povětšinou neumíme natočit dobrou komedii už jsme si nejspíš všichni zvykli, ale že natočíme něco tak stupidního, to mě vážně ještě překvapit dokáže. Tohle není ani vtipné, ani se na to dobře nekouká a bohužel to nezachránil ani Langmajer, který bývá poslední dobou alespoň nějakým tahákem filmu. No nic, není to dobré solo, ale není to dobré ani do pozadí při práci. Vtipná je snad jen jedna scéna, příběh je absolutně mimo a herecké obsazení raději bez komentáře. Úplně zbytečně ztracená hodina a půl ze života. ()

MartinTerran

Pohodová česká komedie, která patří k průměru. Pár dobrých vtípků či vtipných situací zde je a film má docela dobrý spád, takže jsem se ani nenudil. Občas je to vyhnané ad ad absurdum, takže je třeba to brát s nadhledem. Jen jsem nějak nepochopil ten konec, nějak mi ty souvislosti nedávají smysl. Herecké obsazení dobré, zde nemám co vytknout. Hodnocení: 55/100. ()

DJ Kritik

Langmajer, Gondíková a Kajnarová si to vyrozprávali tak nejak pred kamerou a nedopadlo to najhoršie. Ve+mi dobre tu padne aj mini postava Jaromíra Noska. Tohto herca som začal brať na vedomie po zhliadnutí muzikálu Mýdlový princ a jeho stvárnenie homosexuála je excelentné. Skutočne zábavne pojatá postava. ()

prochy95

Tak začneme pozitivy. Občas se našel dobrý vtip, u kterého jste se zasmáli. No a to je všechno. Jinak příběh často zaostával, herci celkem dost přehrávali, až mi z toho bylo zle a i když málokdy koukám na to, jakým způsobem je film natočen po stránce kamery, tak musím říct, že tady ty kamerové nedostatky bily přímo do očí a nedali se přehlédnout. ()

Prubner

Tak po technické stránce je to bída (zvuk, kamera), ale scénář je docela vtipný a mikrosvět seznamek vykresluje celkem trefně. Škoda, že v poslední čtvrtině, kdy hrdinové odjedou na Kanáry, scenáristce došla invence a film doslova umřel. Herci jsou fajn (až na přehrávajícího Vondráčka), po dlouhé době rád vidím Kajnarovou. ()

Pajislav

Jo seznamky... znám, tak jsem chtěl porovnat... příjemné bylo, že nebyli všichni chlapi smeteni na jednu hromadu prasat, co chtějí jen zahejbat. Sice to na konci řečeno bylo, ale od jednoho z nich. Takže se jedná jen o borce, kteří jsou atraktivní svým vzhledem, postavením, sebevědomím a jim sekundují na protipólu atraktivní, fešné dámičky. A i kdyby to byla pravda, dámy v kanclu nám potvrdily, že jim to imponuje. Kolegu nazývají prasetem, ale tahají ho s sebou, baví se s ním a flirtujou a určitě mu i dají. Protože je zábavný. ;-) Lehce jsme se otřeli o ženy, slečna co si vylepšuje fotky. Že všechny na seznamkách nejsou krasavice, malý vyzáblík v nepadnoucím tričku, ale s nablýskaným suv, kterýmu by skočila do náruče, kdyby měl kytku. Stejně tak frajírka, co se snaží imponovat tím co nemá nebo pospíchálek s 50 body na krásnou letušku, noo to nebylo moc věrohodné. Ale chápu nač to poukazovalo... Mně se to líbilo, nenudil jsem se. Podle mého názoru to praxi online seznamování plně nevystihovalo a to hlavně z důvodu šťastného konce, kdy si každý našel tu pravou, toho pravého. Tak jednalo se o garantovanou seznamku a lidi co se seznamovali byli všichni vcelku atraktivní.;-) Čekal jsem to reálnější, ale měla to být zábava. Ale něco z toho jsem přeci jen dostal, placení, komentování pro sebe. A na závěr spoiler: "Karle, proč jsou všichni chlapi prolhaní idioti?" a já dodám "A my všechny slušňačky". :-D ()

Karlos8

Prvních dejme tomu patnáct až dvacet minut může kde koho odradit a ještě více ho utvrdit v myšlence sáhnout po ovladači a na něm stisknout legendární červený knoflík, který by znamenal ušetřený čas a klid na duši. Narážíme zde totiž na naprostou hloupost a předimenzovanost, což hraničí s nereálností a výsměchem. Naprosto příšerné a zároveň nereálné dialogy v kombinaci s trapným humorem a sprostými slovy vytváří pocit naprosté beznaděje. Nicméně po přečkání této kritické doby nastupuje trochu uvolněnější atmosféra a řada povedených vtipů, které mají hlavu a patu. Ve výsledku pak dostáváme komedii s velkou dávkou ironie. Propadák to není ale komedie století taky ne. ()

blondboss

Dal som šancu českej komédii, ale očividne som natrafil na kvalitný moderný brak, ktorý sa ani náhodou nemôže hrdiť titulom komédia, pretože som sa nezasmial ani raz. Toto je skutočne jeden z najzbytočnejších snímkov českej tvorby vôbec a nedokážem veľmi pochopiť, kto by toto dal v kine, ale asi sa pár znudencov našlo. Vrelo neodporúčam. 25 % ()

carl.oesch

Slabota, kterou bych přirovnal bych to obsahově k seriálu Na vodě, protože paní scénáristka ať vykrádala kde co (Sex ve městě, Účastníci zájezdu, ale i onen opus Novy napodobující Sex ve městě s J. Čvančarovou....taky dílo a dokonce nevím proč - asi Maruška Doležalová - i tak trochu Ozzáka). Prostě klasická česká komediální splácanina, která ukazuje, že filmy inspirovaném Viewegem vedou spolehlivě na dno. Když se k tomu přidá ona nesmyslná zápletka (dvě nejlepší kamarádky a jedna z nich absolutně neví, jak vypadá manžel té druhé z nich....bože) a halda nesympatických herců na čele s Langmajerem, Gondíkovou, Vaculíkovou (ta obzvlášť), Vondráčkem, Pavláskem, snad jenom ta neherečka Kubelková se dá vidět vždycky, tak se přiznám, že jsem to nebyl schopen dokoukat stejně jako např. Babovřesky, nad kterými kdekdo zvrací a tohle má 35%. Asi je paní Zita Marinovová produktem té "nové" FAMU, kde učí esa typu Klusáka....aha, sorry madam je už padesátiletá, takže předchozí poznámku stran FAMU beru z5, ale stejně to mnohé vysvětluje. A hvězda? No za Kajnarku, film bych zredukoval na sestřih jejích výstupů... ()