Čtyři kamarádi se rozhodli vyzkoušet svůj intelekt ve hře, která se ale osudově zvrtne. (Filmbox)

cobr4in

Nein, nein, nein, nein, NEIN! Nesympatické hlavné postavy, nulové charaktery, neuveriteľne prvoplánový a hlúpy scenár, stupídne dialógy, nelogické až absurdné konanie postáv... Bez nápadu, bez atmosféry, bez pointy... Až obdivuhodne úbohé. ()

RathuVSoak odpad!

Povrchní nedomyšlená žánrová pitomost vysávající skomírající popularitu Sawů a serfující na trendový vlně escape roomů. A kdo měl sakra na starost hudbu?? ()

Fiffty

Dosť ma to sklamalo, vykľul sa z toho béčkový horor, ktorý sa snažil pochytiť niečo so Saw, čo sa vôbec nepodarilo. Postavy sú nesympatické a čo im nepridáva sú ich herecké výkony. Celkovo námet filmu nebol zlý, ale chcelo to niekoho schopnejšieho, kto by tomu filmu dodal niečo čo človeka vo filme prekvapí alebo aspoň zaujme, no tu nebolo nič z toho ()

Krocan505

O co v tom filmu sakra šlo? Příběh si zde (nejspíše fanoušek saw) vycucal z prstu za 2 min. Jediné co jde alespoň trochu ocenit je docela nádherné provedení interiérů (proto dvě hvězdy jinak by to bylo na jednu, na opad to tak zlé nebylo). ()

cottys

Slabá variace na Saw. Postavy byly mdlé a nesympatické, prakticky mi bylo jedno, kdo, kdy a jak zemře. Možná jsem trochu držel palce Elisabeth, ale to asi jen proto, že se na ni, na nahou dobře koukalo. Celkový dojem kazí i konec. Já sice mám rád tajemné konce, ale tady už opravdu zbylo těch otázek až moc. Těžko říct, jestli tvůrci plánovali, nebo plánují pokračování. Na druhou stranu, přijatelná stopáž 81 minut, takže to ani nestihlo začít nudit. Jako jednohubka na škaredé zimní odpoledne to ujde. ()