Během parného letního dne vezmou Rebecca s Jackem děti k vodě. U bazénu si uvědomí, že každé z nich se potýká se specifickými problémy. Kevin jde na svůj první broadwayský konkurz, ale stín Mannyho z populárního sitcomu ho pronásleduje i tady. Navštíví svého bratra a požádá ho o dočasné přístřeší. Kate se seznámí s Tobyho bývalou manželkou a začne o sobě pochybovat. William se v Randallově převážně bělošské čtvrti stane terčem nemístné pozornosti sousedů. (Česká televize)

castor

Manželé Jack a Rebecca tráví den u bazénu, kde se projevují všemožné neduhy jejich početné rodiny. Kate naplno slyší, že má problém se svou váhou, Randall zase se svou barvou pleti. Což se projeví také v jeho dospělé verzi, když jeho dcera hraje ve školním představení Sněhurku. Kevin potvrzuje (zatím) nejhůře napsanou, a tak nějak nejotravnější postavu série. Základním stavebním prvkem zůstává, že se seriál odehrává v několika časových rovinách a přináší poměrně zajímavý efekt. Není nijak komplikovaný, ale divácky vyzývavý s postupným prohlubováním charakterů postav. Střídání časových rovin a jejich významové doplňování funguje, navrch jsou reálné životní situace zahrané solidními herci, přičemž nejvíc mě baví otec Jack ztvárněný Milem Ventimigliem a dospělý Randall Sterlingem K. Brownem. Nezklamává ani seriálová matadorka Mandy Moore. ()

chrispe

Asi nejvíc mě zasáhla malá Kate, ty plavky byly super a měla od mámy slyšet, že je nádherná. Do Jacka jsme nejspíš zamilovaní už všichni ne? Postava Rebeccy si mě taky pomalu získává. Být rodičem je sakra těžký a tady vidím spoustu chyb, ale taky obrovskou spoustu lásky. ()