Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiálny text distribútora)

Peggynek odpad!

Po shlédnutí filmu Tělo na tělo jsem nabyl dojmu, že horší film už v životě neuvidím. Téměř jsem se nemýlil (Playgirls budiž země lehká). Scénář je naprosto neuvěřitelný, což by se v této kategorii filmů dalo odpustit, ale co rozhodně neodpustím, jsou mizerné či přesněji řečeno žádné výkony herců slavných jmen jako Banderas či Liu. Přitom z obou jmenovaných herců lze vydolovat neporovnatelně lepší herecké výkony (Desperado nebo Interview s upírem v případě Banderase, či Kill Bill v případě Liu). Snažil jsem se vcítit do role herců (jež možná zrovna potřebovali peníze), ale při sebevětší snaze se mi to nepovedlo. Snad jediné, co se mi na filmu líbilo, byl střih. Trapné a jasně odhadnutelné scény netrvaly věčnost (kromě přestřelkové scény, kdy se z Liu stala Superwoman), ale s jistou nadsázkou pěkně odsýpaly. Ovšem ani střih nezachrání tento absolutní propadák z absolutního filmového dna. Pokud můžete, vyhněte se tomuto filmu velikým obloukem. Nečeká vás ani napětí (předpokládané dle žánru filmu), ani dobré herecké výkony. Přídavkem je hloupý scénář s plochými postavami. Pokud ovšem hledáte film se špatnou režií, mohu vřele doporučit. Na filmových školách by se Tělo na tělo mělo stát "povinnou četbou" v předmětu Jak nenatočit špatný film. ()

Hopper odpad!

Jediným dôvodom, prečo som si sadol k tomuto filmu boli Banderas a Liu. Doteraz toho ľutujem. Obaja museli byť ťažko sfetovaní, aleebo im niekto držal kvér pri hlave, keď sa podpisovali zmluvy na takúto kravinu. Scénar z hlavy totálneho magora, rejža s menom KAOS - to ani inak nemôže skončiť. Banderasovi by človek za to ako útrpne vyzerá dal aj posledných 5 korún a Liu chce byť tak drsná, až by ju človek najradšej vyniesol v zuboch. Zlátanina, ktorej sa treba vyhnúť aj v TV a na videu. ()

igi B.

No to je tedy zase úlet :-| Nebo že by útěl? Nebo úděl? Úd děl? Kulky lítaj jen to sviští, auťáky a jiné komodity bouchají ostošest a k tomu všemu intenzivní rozcvičky, hoňky a bitky s dějem nedějem, na kterých si pochutnat však můžou snad jen pošuci a pokročilí. Kde se v téhle magořině vzal A.B. a L.L., ví jen howwnillulský bůh kakce... Dlužno však přiznat, že další kvanta obdobných pitomostí zde na databázi mají daleko vyšší rejtyng... :-o . . . Sorry, ale je to tak. A tak budiž aspoň jedna hvizdička pizdička za to sladké Lucky Líátko, která si zde zjevně propotila tílko tréninkem na Killa Billa... ()

Petr.Kocfeld

Film je to plný akce i napětí a má své silné chvilky.Například souboje 2 agentů a třeba ještě výbuch auta na začátku tohoto filmu.Lucy Liu je zde dobrá a Antonio Banderas je zde také vcelku dobrý.Avšak po shlédnutí to u mě na více než-li 2 hvězdy nemá.Díky hlavním 2 představitelům,hudbě a spoustě akce dávám 40 procent. ()

VanTom

Když se krutopřísně (po)jmenujete KAOS, hned vám režírování (zajisté podobně krutopřísného) filmu půjde samo, no ne? Ballistic je úmorně tupé akční béčko se zaostalým scénářem, nepřítomnými herci (kteří zpytují, kde se to octli), statickými přestřelkami a přesně nula zajímavými nápady. Akorát peněz na klipově zpomalené výbuchy a rozmlácená auta se utratilo dost, to zas jo. Neskutečná nuda k uspání, skoro jsem nevydržel. ()

• Game Boy vytvořil dle filmu stejnojmennou hru, která se uvedení dočkala rok před premiérou snímku. Právě to mohlo způsobit, že hra se nakonec dočkala větší popularity než samotný film. (Terva)