Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

tsatsiki

Tak se nám to trošku nepovedlo. Nevím, koho napadlo dát do pohádky Jacka Sparowa, ze začátku Jan Dolanský ho skvěle hrál a měl vychytané i ty grimasy od originálu, ale postupem filmu na to kašlal a spíš se v té roli nudil. Marta jako princezna nesympatická a herecky nic moc. Jedinný, kdo mě bavil byl Jan Cina, který si ale zasloužil rozhodně hlavní roli v lepší pohádce. Jinak pohádka slušně natočená, ale hodně herců zde přehrává, scénář je slabý a celé je to prostě nuda a na štědrovečerní pohádku je to málo.2* ()

ZHODNOTITEL odpad!

Tohle byl masakr. Pohádka na úrovni televizních pořadů na TV Barrandov. Hlavní hrdina měl být Soukup a mohlo se to jmenovat Slíbená princezna Jaromíra Soukupa. ()

EddieIron

Osm minut po začátku jsou tu dva odpady a čtyřikrát pět hvězd...To by snad dalo nějak eliminovat, ne?......Dvanáct minut po začátku pět odpadů....někteří lidé by se měli léčit!..................Každopádně to nic nemění na tom, že to byla naprostá hrůza a rád bych věděl, jestli to nějaká zodpovědná osoba v ČT viděla předtím, než to bylo schváleno jako jedna z hlavních vánočních pohádek. ()

FILMOVKA odpad!

Pohádka jo? To tady zas někdo něco šňupal ..? Všichni uřvaní, ukřičení, zlí, hnusní, nepřátelští, rozbouření, sprostí, ošklivý a znovu a znovu překřičení dalšími a dalšími herci, navlečení v umělých šatičkách v nepohádkovém příběhu. POCHVALU by zasloužil pan kameraman Vladimír Homolek - zároveň ale i politování, že na něčem takovém pracoval. ()

mikiboro odpad!

Dobří lidé, řeknu Vám, to je ale zase kravina.. Při představě, že to člověk pustil místo S čerty nejsou žerty, se mi chce opět zvracet... ()

Blois odpad!

Jedna z nejhorších "pohádek", co jsem kdy viděl. Totální splácanina všeho možného i nemožného, která s každou další minutou nabývá větší a větší absurdity. ()

Vikmstr odpad!

Tak to byl slušnej bizár. V podstatě Zlatovláska v Bulharsku na LSD. Bormen z Božémie (jako fakt ?) jde pro princešku na Zlaté písky a přitom po jeho kámoších střílí piráti z těžkého kulometu, kteří o pár scén později chlastají a tancují s princeznama, dělají grilovačku a pak odpadnou. ()

Lee74

Pro děti teda asi nic moc! Ale u mě dobrýýý!!! Dobrý je za 3, jedna navíc za spoustu geniálních momentů a plavbu proti proudu!!! Autoři měli zřejmě dooost slušnej matroš ;-) ... Ahooooj! ()

Amalberga odpad!

Už začátek je dost špatný. Král prodá svou dceru Jacku Sparrowovi druhé kategorie, aby mohl mít podle pochybné neověřené teorie syna. Tahle takzvaná pohádka je neskutečná laciná fraška. ()

hony23

Když pejsek s kočičkou vařili dort, bylo z toho bolení břicha. To na Kavčích horách splácali dohromady Zlatovlásku s Piráty z Karibiku, plnění úkolů od princezny se prolínalo se střelbou z rotačního kulometu a pirátskou pitkou ve společnosti lehkých děv. Z toho dortu tak vznikla sračka, casting role Zlatovlásky byl snad největší úlet. ()

0kozel odpad!

Co to sakra bylo?!? Strašná pohádka po všech směrech, tady bylo úplně všechno špatně. První "odpad", u kterého jsem ani na okamžik nezapochyboval. ()

Deidy

Všichni nadávali na Pravého rytíře, který se vysílal den před tím... Myslím, že většina z nich dneska přehodnotila své postoje a uznala, že může být hůř. Zatímco mně osobně včerejší pohádka přišla jakž takž v cajku, dnešek mě vážně vyděsil. Absolutně to nemá žádnou formu, v jednu chvíli tu máme piráty z Karibiku, v druhou chvíli evropské 18. století, občas si sem na návštěvu přijde nějaký ten steam punk, pak se zničehonic na lodi pirátů objeví kulomet jak z nějakého filmu o válce ve Vietnamu... A do toho se tvůrci násilně snaží naroubovat romantickou pohádku o Zlatovlásce. Lidi si tu jen tak umírají a ožívají, jak se zrovna hodí. No WTF jak svině. Jednu hvězdičku dávám z toho důvodu, že v některých částech pohádky se sem tam povedla nějaká hláška nebo situace, kdy se člověk musel fakt zasmát, jelikož to bylo tak absurdní, že se to nedalo, a kupodivu to byl účel. Škoda, že takhle nefungoval celý film i s kostýmy, hereckými výkony a celkovým scénářem. ()