Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

xylofonka odpad!

Prapodivný hybrid křížící klasickou Zlatovlásku a rádoby Piráty z Karibiku s funerálním obrazem jako vystřiženým z Ptáků v trní... Těžko říct, co je nejhorší, řečeno s Cimrmanem: zda chatrný děj, mátožnost postav či veškeré prohřešky proti zákonům dramatu... Rovněž by mě zajímalo čím se sjela výprava... kostýmy, které z princezen udělají lehké děvy z nevěstince čtvrté cenové skupiny o které by si mnohý žebrák ani kolo neopřel... no nic, naštěstí jsme neviděli jejich manžely. Hlavní záporák deklamuje jako by stál před kamerou poprvé. Hrůza a děs. Po předešlé štědrovečerní pohádce jsem se domnívala, že hlouběji už ČT klesnout nemůže... nyní se děsím zítřka, čeká nás ještě Zázračný nos... ()

TEKAS

Kdyby to nebylo označeno za pohádku, bylo by to celkem zajímavé. Kostýmy a lá šlapka sem šlapka tam, steampunk se tam taky našel a roztomilé zvířátka. No to si hvězdičku zaslouží. Ostatní tak, ale tak smutné... ()

jadran90

Hrozné, ale originální. Chápu zdejší hodnocení, začátek byl odpad. Oproti Pravému rytíři šla kvalita časem naopak nahoru, včetně zábavných dialogů. Rozhodně nemám Čirou Radost, když se v pohádce používají slova jako "prd, baby, fajn", střílí kulometem, teče krev nebo když mají moc negativních postav. Beru to jako recesi/parodii pohádky, stačí se podívat na princeznu a její paruku. Jinak by to byl průser. Kudy se z Božémie dostanu k nevěstinci U Dvanácti princezen? ()

montenegro odpad!

Chudák Kája Jaromír se musí obracet v hrobě...zlatovláska se žlutým chemlonovým svetrem místo vlasů je masakr a ty prostitutky utekly ze singapurského baru? ()

Caa

Jedna hvězdička za netradiční kostýmy a jména postav, jedna za taneční souboj královy dcery vs piráti na lodi, i když bylo až příliš vidět, že jde o vykrádačku klipu Roundtable Rival od Lindsey Stirling. Dialogy byly bohužel otřesné. ()

Misulka93

Netradiční, neotřelá a vtipná pohádka, která je bohužel úzkoprsou veřejností hodnocena špatně... Bohužel vše, co je nové bývá nepřijatelné... Škoda ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Tady chtěl někdo udělat "jinou" a "extravagantní" pohádku, která bude asi IN. Vznikla z toho trapná hovadina, kterou bych dětem nikdy nepustil. ()

Godhaj odpad!

,,Potvora klouzavá, kulatá.“ Slíbená princezna je vskutku bizarní parodie na pohádku o Zlatovlásce. Nachází se v ní následující: princezny štětky, ošklivá chemlonová paruka, piráti, kulomet, kožené kabáty alá SS, legíny, sprostá mluva, neslušné výrazy a ošklivé repliky, dále spousta řvaní, přehrávání, trocha krve, alkoholu a jedna amputace. Celkově to působí velmi hulvátsky, lacině, odbytě a amatérsky. Pro děti bych to rozhodně nedoporučoval, i já jako dospělý jsem z toho měl noční můry. Původní Zlatovlásku jsem neměl příliš v lásce, ale tohle je čiré peklo, naprostá propast zoufalství a beznaděje, smrt pohádky a scénáře. ()

dogma97

Tu hromadnou averzi vůči moderní verzi klasické pohádky fakt nechápu - nenacházím žádnou slabinu: spousta vtipných hlášek, nápaditá kamera, celkový nadhled přesahuje žánr. ()

Petike

Niekto asi veľa hrával Dishonored a potom si vydupal, aby knieža a jeho nohsledi nosili, čo nosia. :-p :-D Úprimne, so štylizáciou á la 19. storočie to mohli pokojne ťahať aj do steampunku, nesťažoval by som sa. Hudba je však dosť rušivá a dialógy sú také všelijaké. Má to určitý humor aj nápady, ale nemá to poriadny spád. Jednotlivé časti nefungujú a rozpadajú sa na márne kúsky. Uznávam im, že chceli skúsiť niečo odlišné, ale toto bohvieako nevyšlo. Ako spomína komentár od xxmartinxx, výsledné dielo je také bezpohlavné... ()

regentor odpad!

Tento otřesný paskvil se v žádném případě nedá nazvat pohádkou, to by bylo poplivání všech krásných a nezapomenutelných věcí v rámci žánru.Dějová motanice naroubovaná na strom scénaristické bídy a nouze. Nevíme jaké zadání měla ČT vůči "autorům" ale to co nám zde předvedli už není nesoudnost ale nestoudnost!! Řev místo dialogů, vulgární projevy mnoha postav a to i v situaci kdy zrovna nemluví(neřvou). Kostýmy jako z laciného vetešnictví kdy jejich korunou je zoufalé cosi na hlavě jakési osoby což má býti princezna...zlatovlasá panna.Ta už od prvního pohledu budí dojem , že je aktivní členkou jakéhosi nevěstince než laskavou a téměř éterickou bytostí.Kam se vytratila laskavost, nadhled , trocha humoru ? Zřejmě do peněženek těch , kteří disponují financemi koncesionářů a dávají je svým kumpánům z rádoby umělecké obce. V této zemi už je delší dobu hanba žít pro dospělé , i tímto dnešním počinkem si připravují půdu pro nejmladší generaci kde slušnost je slabost ,podvod normál a řev a násilí jsou standardní prostředky k dosažení cílů. I komerce má své hranice, toto je brutální odpad. ()

dur.dur

Pohoda. Kostymove nedostatky, ale scenove prijemne netradicni. Kamera tak napul. Nicmene pribehove lokace a jednotlive zastavky jsou zajimave. "Prikazy se plnit musi", ale " kdo jednou pozna svobodu, narostou mu kridla." ()

Exix odpad!

Dno zumpy pohadkovehe sveta je na svete. Je to jako by kocicka s pejskem se sjeli na kokainu a natocili film! Tohle je opici zvratek televizni tvorby. ()