Čo sa stane, keď zadáte najvýkonnejšiemu počítaču s najdokonalejším počítačovým programom úlohu, aby sledoval ľudí a dokázal vďaka tomu predvídať ľudské konanie? Program menom Echelon začne počúvať a učiť sa, až sa postupne začne správať ako ľudská bytosť. A keď nakoniec prevezme vládu nad celým americkým sieťovým systémom, nielen krajina ale celý svet sa ocitnú v obrovskom nebezpečenstve. Echelon sa dokáže nabúrať do každého on-line systému, vďaka čomu môže manipulovať s počasím, vytvárať zemetrasenia a spôsobiť také deštrukcie, aké si nikto nedokáže ani len predstaviť. Lenže ako sa dá zastaviť takýto bezhlavo pustošiaci program, ktorý sa vymkol spod kontroly svojich tvorcov, ovládol svet a nereaguje na žiadne inštrukcie? (TV JOJ)

Wacoslav1

Zasmát se ještě jednou, tak dám regulérně 3*, ale bohužel mi do toho vlezli závěrečný titulky. Nicméně režisér mnoha mega stupidních filmů (Hercules reborn vede) se nezapře a servíruje dobrou zetkovou prču a SK televizní stanice na tom nejsou o moc líp při nakupování filmů týdne než ty naše, ale to mě nepřekvapuje.45% ()

Torgal odpad!

Keď som videl na tento biják deň vopred upútavku v telke, o mojom programe na nedeľný večer bolo razom rozhodnuté. Prečítanie anotácie tu na ČSFD toto rozhodnutie už len zacementovalo. Počítačový program, čo dokáže manipulovať počasím? Shut up and take my money! A to som ešte nevedel, že dôjde aj na terminátorov... Priznané céčko (možno dokonca déčko), ktoré nešetrí otrasnými trikmi, idiotskými zvratmi a odhaleniami, ani obetavými hereckými výkonmi. Presne som vedel do čoho idem a to som aj dostal, nenudil som sa pritom ani sekundu a to sa počíta. Podsvietené ventilátory z počítača ako súčiastka hi-tech zariadenia na zničenie zlého programu bola už len čerešnička na torte. Takže i keď dávam odpad, tento film ho môže nosiť s hrdosťou. 2-/10 (zábavnosťou ale aspoň 7/10) ()

SOLOM.

Když už se na nějaké naší televizi objeví v poslední době katastrofický film, většinou jde o neskutečnou sračku (čest výjimkám – většinou jde však o starší poctivé kousky). Stormageddon je neskutečná céčková sračka s množstvím otřesných digitálních efektů a těžko stravitelným dějem. Našlo by se tu i několik pozitivních prvků, ovšem ve velké přesile jsou ty negativní. Počítačový program se vzbouřil proti lidstvu a je potřeba ho vyhubit nejen díky vesmírným satelitům a vzniklým bouřím, ale i robotům a nanotechnologii, které dokáže zastavit jen jistý ADAM a dcera stvořitele. V patách však mají nejen ony roboty, ale i vládní agenty… ()

MickeyStuma

Zmařený námět v televizním kabátě, který mohl být daleko zajímavějším, kdyby se přepracoval scénář k větší plynulosti děje a dostal daleko vyšší rozpočet hlavně co se týče výroby kvalitnějších speciálních efektů. Takhle je děj zbytečně urychlený, hodně skokový a vůbec nějak nesouvislý. Závěrečná akce nepatří vizuálně a choreograficky k nejhorším, což je i na televizi docela překvapení, jenomže celkově je to na celý film docela málo. Sci-fi snímek je tedy pro televizi ryzím standardem, jinak se po filmové stránce může honosit vyčpělou průměrností. ()