Blok 99

• Česko Blok 99 (viac)

Keď bývalý boxer Bradley Thomas (Vince Vaughn) príde o zamestnanie a začne sa mu rozpadať manželstvo, rozhodne sa pre riskantné riešenie - bude predávať drogy. Prijme prácu drogového kuriéra v nádeji, že šťastie sa obráti na jeho stranu a bude môcť konečne zabezpečiť svoju ženu Lauren (Jennifer Carpenterová). Situácia sa postupne zlepšuje, ale práve vo chvíli, keď sa mu začína finančne dariť, ocitne sa uprostred prestrelky a skončí za mrežami. Väzenie je však neľútostným bojiskom odsúdených o vlastné prežitie. Bradley zahnaný do kúta musí urobiť množstvo desivých a zúfalých rozhodnutí, aby sám prežil a zároveň ochránil svojich blízkych. Jeho jedinou šancou je prebiť sa väzením ako neľútostným bojiskom a zvládnuť aj ten najnebezpečnejší blok zo všetkých - Blok 99. (TV JOJ)

sabi369

Nový level brutality vo filme, ktorý prekonal moje očakávania. Myslel som, že tento film bude len ďalší zo surových väzenských thrillerov, v ktorom pôjde len o Bradley a jej prežitie. Nakoniec sa ukázalo, že jediný dôvod násilia v tomto filme je ochrana jeho ženy a dieťaťa. Režíjne a technicky bol filn zvládnutý bez väčších chýb a efekty boli dokonalé. Myšlienka filmu aj samotný film ma zaujal a vrelo odporúčam pozrieť. ()

MikeMcD

Neviem či som pozeral ten istý film ako ostatní, ale pre mna nič moc. Ešte prvá polovica ako tak, ale keď príde Brad teda pardon Bradley do väzenia upadá to celkom rýchlo, aj keď tempo v tejto časti filmu je čoraz pomalšie. Asi som podľa hodnotenia čakal niečo viac. ()

mdf

PROSTĚ PECKA vězeňského žánru a možná i film roku.Já vím,že spousta lidí bude hledat chyby a nedokonalosti,ale v záplavě béčkových filmů,které jsou o ničem i když tam hraje hvězda,mě ten film opravdu hodně bavil,napětí,akce a konec pro někoho brutální,pro mě syrový a realistický.. Vince Vaughn to dal hodně dobře,tady mu to fakt sedlo a ředitele věznice Dona Johnsona jsem zde taky rád po dlouhé viděl...bezcitného a chladného......5 hvězd ()

drovi

Vince Vaughn si zahral, životnú úlohu a mňa osobne prekvapila jeho premena. Takisto Don sa vrátil a ukázal, že ešte nepatrí do starého železa. Tvorcovia ukázali prehnitosť celého systému súčasnosti, podľa mňa až s príliš silnou brutalitou a beznádejou. Ich cieľom je prebrať človeka zo spánkú, v ktorom hibernuje v tomto systéme. ()

Brain32

Surové, drsné a Vauhhn ve své asi TOP hlavní roli. Má to svá hluchá a hloupá místa, ale za mě určitě slušné překvápko. ()

pupopony

Naivní film pro náctiletý, příšerně dlouhá stopáž, kdy se dlouhé minuty vůbec nic neděje. Minimalistické herectví je ku prospěchu filmu, ale i tak je to bída. Moc bych se rozmýšlel říci o filmu, že je béčkový. Písmeno "C" se k tomuto filmu hodí daleko více. Nemůžu si pomoct, ale scénář k filmu musel psát zhulený deváťák o malé přestávce na WC a ne čtiřicátník S.C.Z.. ()

H3D_kRu odpad!

Tenhle film je snad špatnej vtip ! jako sory ale scény kde se mlátí - je použitá nějaká nová móda nějakýho slow-divno motion ? a má to budit dojem že se ty lidi nemlátí ? jako takhle amatérsky natočenej film v roce 2017 .. to je ostuda. Jinak rozšlapaný hlavy je taky pecka, vůbec nevypadaj jak gumový míče, prostě autentický - odpad. ()

ReproBoy

Neuvěřitelné, že něco tak monotonního dokáže být tak velkolepé. Celý film otevřená huba. Kam se serou Ačkový 100mil USD filmy. Za mě jednoznačně low budget film roku. ()

Buddyholy

Nelogicka debilina. Ako to zacalo dobre, zvrhavalo sa to debiliny prvej triedy. Clovek , ktory ma IQ nad 120 tomu nemoze dat viac ako 3 hviezdy. ()

Martyrium

To je vám tak, ako keby Tarantino a Rodriguez (mierne pod sedatívami) točili Johna Wicka.....miestami pomalé, vždy s atmosférou, v násilných scénach precízne až "masturbatívne" a vo výsledku je to takých 3,5 hviezdice .... ()

hujerita

V. Vaughn je jednoducho v tejto úlohe perfektný. Jednoducho celý film je viac než dobrý a rozkopané ksichty tomu dávajú za pravdu. Myslel som že sa budem nudiť, ale vlastne nebolo kedy sa nudiť aj napriek dvom hodinám, čo film trval. Jedným slovom paráda. ()

floppy4

Mám pocit, že Vince Vaughn tu otvoril nový rozmer svojej kariéry a je super ako z herca známeho poväčšinou z romantických komédii je chladnokrvný zabijak, ktorý s kamenným štýlom drtí lebky na štýl Stevena Seagala. Atmosféra je tu riadne pochmúrna, ale relatívne pomalé tempo z toho nerobí žiadnu dieru do sveta a to najmä v rámci väzenského žánru. Pevne však verím, že Vince sa v podobnej polohe vyskytne aj do budúcna, myslím že v tomto má potenciál. ()

MC_nechva

všechno jsme zkousnul... nesmrtelnej ničitel OK, beru ale jak se schoval za dveřmi které se zavíraly směrem od něj k cele, kuli kterým tam strážci nešli, jelikož uvnitř cely byli rukojmí, to už bylo moc... kdyby ty dveře zavřel, tak by byl odkrytej a mohli by ho v klidu dostat (kdy viděl, pochopí).. to režiséra nenapadlo a vše co šlo tolerovat zabil pro mě tímto nesmyslem... ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů