Suveníry

Animovaný / Krátkometrážny / Rodinný
USA, 1989, 4 min

Život na poličce může být pro sněhuláka uvězněného ve skleněné polokouli skličující, zvláště když je obklopen suvenýry ze slunných míst zeměkoule. Když se vyčerpaný sněhulák nakonec osvobodí ze svého “vězení,” jeho plány na dovolenou jsou zmařeny. (HBO Europe)

Jillen

4 minuty a větší zábava než třeba u 2 hodinové komedie. naprosto jednoduchý, fádní, ale dokonalý nápad. Sněhulák uzavřený ve vánoční "dekoraci", který se zamiluje do mořské pany a je pro ni schopný udělat cokoli jen aby se k ní dostal je prostě nezapomenutelný. Na tohle se dá koukat furt a ta skvělá hudba :))). VERY NICE! Dávám 100% ()

ABLABLABLA

Tak u toho jsem se usmívala. Jde vidět, že Lasseter po Luxo Jr. prudce klesl (dle mého mínění), ale potom se pomalu šplhal rok od roku zpátky téměř na vrchol. Tento kraťas mě bavil po celý čas. Jak sněhulák zápasí se svým vlastním "obydlím" a ten konec byl perfektní aneb konečně freedom a přece z toho nic nebylo. Domova se prostě člověk nezbaví. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=ctMYgRzQxPc ()

easaque

klasika od Pixaru, která nepotřebuje komentář. Kdyby někdo neznal, tak zkuste třeba tady [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

SallyZen

Jeden z nejlepších krátkometrážních filmů, co jsem viděl. Parádní gagy, skvělá pointa a opravdu vtipný konec(bohužel ne pro sněhuláčka). :) Ještě lepší než novodobý pixarovky. :) ()