Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu

• Japonsko Re: ゼロから始める異世界生活 (viac)
Japonsko, (2016–2024), 26 h 3 min (Minutáž: 24–50 min)

Predloha:

Tappei Nagacuki (kniha)

Rie Takahaši, Júsuke Kobajaši, Rie Murakawa, Jumi Učijama, Inori Minase, Činacu Akasaki, Mamiko Noto, Takehito Kojasu, Hideaki Tezuka, Jumiko Kobajaši (viac)

Velmi náhle a bez varování je student Subaru Natsuki, který se právě vracel z obchodního domu, přenesen do jiného tajemného fantasy světa. Bez jakéhokoli vysvětlení, jak se zde ocitl, čelí mladý chlapec největší výzvě svého života. Vše se ještě zhorší, když je během prvotního průzkumu svého okolí přepaden skupinou lupičů. Naštěstí jej v nejhorším zachrání mladá bělovlasá dívka s tajemnou magickou kočkou. Aby se Subaru dívce odvděčil, tak jí nabídne pomoc při pátrání po kapsáři, který dívce ukradl jistý pro ni důležitý předmět. Když se však dostanou zloději na stopu, jsou přepadeni a oba umírají. V momentě, kdy se již chlapec rozloučil se světem, se však náhle stane něco nečekaného! Subaru stojí opět na začátku své cesty v tomto tajemném světě a je na stejném místě i v čase, kdy se objevil poprvé... (Jeoffrey)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (53)

Hakugei kórjaku sen (2016) (S01E19)

Nový pokus jak vše napravit. Tentokrát s čistou hlavou. ()

Viruherumu van Asutorea (2016) (S01E20)

Boj s velrybou nejde podle plánu. A něco málo o mistrovi šermíři. ()

Zecubó ni aragau kake (2016) (S01E21)

Boj s velrybou. Co je divné, že ačkoli byl mistr šermíř poražen velrybou, tak si ji lidé pamatují. ()

Taida issen (2016) (S01E22)

Zahájen boj s kultem čarodějnice. Ačkoli měli počáteční výhodu, kult se tak snadno nedá. ()

Akuracu naru taida (2016) (S01E23)

Výhra nad kultem za cenu vysokých ztrát. Nebo taky ne? ()

Season 2 (2020) (S02)

Slabší 3*. Horší jak první řada. Na začátku nastíněný děj v boji proti apoštolům úplně změnil směr a v podstatě jsme se stále utápěli v minulosti. Druhá půlka úplně ztratila ten resetovací a objevovací náboj. ()

Sorezore no čikai (2020) (S02E01)

Tak tu máme další arcibiskupy, kteří naruší atmosféru předchozího vítězství a checkpoint se uloží na blbém místě. ()

Cuginaru bašo (2020) (S02E02)

Rozloučení se spojenci a cesta domů a pak do svytyně. ()

Mačikaneta saikai (2020) (S02E03)

Vypadá to, že svatyně je tak trochu past. Taky je mohli varovat dopředu. Čarodějnic bylo více a nějak se jejich schopnosti přenesly na apoštoly. ()

Ojako (2020) (S02E04)

Takovej divnej díl. Zkouška v hrobě čarodějnice donutila Subara prožít část své minulosti z původního světa. Děj zde ale nebyl vůbec zajímavý. ()

Fumidašita ippo (2020) (S02E05)

Zkoušky svatyně pochybné. Subaru je může projít sám. Nedělá to. Emillii nijak nepomáhá. A pak závěr se zcela náhodným vyústěním. ()

Šódžo no fukuin (2020) (S02E06)

Chtělo by to lepší hudbu, ale máme tu další pokus o záchranu, který nedopadl jak by měl. Zase se stalo něco nečekaného a zase se nám odhalují nějaká tajemství. ()

Júdžin (2020) (S02E07)

Tajemství Beatrice, ale jen naznačeno. Podraz ve svatyni a nový přítel. ()

Inoči no kači (2020) (S02E08)

Další a další tajemství. Garfil v OP formě a čarodějnice překvapivě klidná. ()

Džigoku nara šitte iru (2020) (S02E10)

Srážka s čarodějnicí zášti? Nový povedenější reset. ()

Ši no adži (2020) (S02E11)

Po předchozí optimistické epizodě rána pod pás. Subaru je v situaci kde teda netuším jak z toho vybruslí. Všude samí nepřátelé a komu se pokusí pomoci tak zemře, a koho nechá v klidu, že je ve stavu aby si sám poradil tak se zcvokne nebo zemře taky. ()

Madžotači no čakai (2020) (S02E12)

Subaru to chce rychle vyřešit a tak navštíví čarodějnice. Ty čarodějnice jsou, pomineme-li jejich zavádějící vhled, pěkně ujeté ježibaby. Úplně si je dokážu představit v nějakém jiném temném fantasy. Mocné a naprosto lhostejné ke svým činům. ()