Paul se probudí vedle Becky, tanečnice z párty, a musí rychle vymyslet nějakou lež, aby "ochránil" svou budoucí nevěstu Karen. Ale když se objeví Beckyino spodní prádlo pod pohovkou a pár usvědčujících fotografií, zdá se, že je všechno ztraceno ... a ke všemu se zjistí, že Becky je Karenina sestřenice, ocitne se mladík před těžkou volbou. Dokáže se rozhodnout správně? (oficiálny text distribútora)

MartinezZ odpad!

Uvažoval jsem o jedné hvězdičce a to kvůli hezkým tvářičkám dvou ústředních dívek. Nic jiného v téhle "romantické komedii" nestálo ani za zlámanou fusekli. Komického mi na tom nepřišlo nic, romantického taky ne. Ústřední postava má rozlučkový večírek se svobodou (kde dobře polovinu osazenstva ani nezná), načež se neuhlídá, ožere a s jednou z těch kurviček se vyspí. A po zbytek filmu se to snaží před všemi ututlat, ovšem zjistí, že tu kurvičku vlastně miluje. Možná ústřední postavu soudím tvrdě, ale skutečně mi z něj bylo poměrně nevolno. Film je jedno velké imbecilní klišé. A za tohle jsem zjistil, že bych byl ochoten udělit půl hvězdičky, což bych sice stejně zaokrouhlil na tu jednu, ale vnitřně bych cítil ten odpor (to je žvást jak... z blbýho filmu). nakonec jsem si ale řekl, proč bych filmu, který jsem zkouknul asi za dvacet minut (ne, skutečně se na to nedalo koukat po celou dobu) měl dávat jen kvůli dvěma vypudrovaným tvářičkám nějaké úlevy. Prd, odpad! to je a basta. ()

sonnak

Sakra, já před koncem usnul. A to mám Jasona v TOP hercích a Earla, kterýho taky režíruje Koch, v TOP seriálech =( Špatnej scénář je špatnej scénár no. ()

numi

Sakra, není tohle námět, který tady byl už stokrát? Není Mužská záležitost prvoplánová jako comebackové turné Luneticů? A nejsou tyhle moje žvásty absolutně nicneříkající, nevtipné, neoriginální a nevhodné? Ale když on si Chris Koch tímhle filmem začal, že... [prosinec 2008] ()

Martin741 odpad!

Chris Koch /Snehova Kalamita/ natocil prisernu komediu, ktora ma sileny humor, v strede prisernu nudu a hoci mam Juliu Stiles rad, tuna hrala hovno a nic nepredviedla : 0 % ()

Elyssea

Podle upoutávek jsem čekala místy vtipnou oddechovku. Bohužel. Tento trapný odvar z komedie mě nijak neuchvátil. Snad jediná scéna, která mě trochu pobavila, jak Selma volá do nějakého Marketu, jestli tam prodávají kalhtotky z bedny. Poté co zavěsí prodavač řekne: "Chudák." :D ()

c.tucker

No jo, prostě standardní děj tuctové romantické komedie, která nění vtipná, jen občas nějaký trapas. Co je hlavní, že chlapy drží při sobě a chápou své problémy. ()

Radiq

Chch, no nevim, ale na to, že to byla romantická komedie, mě to párkrát fakt dooost pobavilo. Uplně sem dycky vyprskl. Asi těma situacema. Pak mě to zas chvilu nudilo a pak sem zase vyprskl. Byly to takovy cyklicky vyprskávací etudy. Prsk sem, prsk tam. Byl sem jak prskavka. Jason Lee byl skvělej, ale hlavně ta role byla dobře napsaná. Julia Stiles nebyla tak vtipná, ale byla dobře sympatická - u té jsem vyprskl jenom jednou... nebo vystřikl? Konec celkem očekávanej, ale zhostili se toho poměrně originálně. Doporučuju to všem, kteří se chcou pobavit a udělat si příjemné a prskací odpoledne či večer. Jo a skvělej rudovlasej dredař se zlatým zubem a očima nakřivo... ()

venison

Sic ve vedlejší roli Julia Stiles, přesto mě na tuhle potrhlou podprůměrnou komedii zlákala ;-) A jako vždy byla perfektní.. Bohužel jenom ona.. Scénář neurazí, nenadchne a bohužel ani moc nepobaví.. Klasická zápletka se svatbou a těmi (ne)pravými, která samozřejmě (jak jinak) končí nepolámanými srdci a hepáčem.. Přesně ten typ filmů nad kterým nemusí divák moc přemejšlet - stačí, když sleduje hýbající obrázky ;-) ()

cross

Tohle je přesně ten typ filmu, který ač vás vůbec ničím nepřekvapí, stejně ho musíte mít rádi. Romantické škádlení milostných okamžiků doplněné vydařenými vtípky a scénkami je přesně to, co dokáže hřejivě uspokojit dušičku a zároveň vyloudit blahodárný úsměv na rtech. Co na tom, že drtivou většinu scének každý jen trochu otrlejší divák musí do puntíku předpokládat a že občas scénárista upustí uzdu své fantazie víc než by bylo zdrávo... Já se bavil skvěle a o to jde především. ()

P1tr

Dle mého naprosto zbytečná romantická komedie, která nevyvolá smích ani dojetí. Má tak Mužská záležitost právo nazývat se romantickou komedií? ()

rozbris

No jde to ale dře to....Herecké obsazení: Jason Lee absolutně tuhle roli nedal, to bych zahrál líp i já hned po ránu, a obě holky slabší průměr. Na podívání stačí, nic víc nic míň. ()

lucijelucije

Taková odpočinková blbinka. Příběh, tam vlastně ani není, vyvrcholení kýčovité a laciné. Přesto mi tento film zase nepřipadal nějak hrozný. Nudný pro mě nebyl, místy jsem se zasmála, a někdy člověk musí upustit od těch všech intelektuálních snímků, u kterých musíte nepřetržitě přemýšlet. Ulítlá, možná mírně podprůměrná, ale mě prostě ničím nepopudila.4/10 ()

peetriss

Komedie, která baví jen zajímavými a až mile absurdními situacemi, ve kterých se nachází hlavní hrdina. Jinak se však jedná o velmi těžkopádnou komedii, která se snaží být příliš na sílu vtipná, což nikdy nemůže dopadnout dobře. Radost pohledět na hvězdy teen filmů té doby – miloučkou Selmu Blair i sympatickou sestřenici Julii Stiles. Jinak slabá, naštěstí však ne přímo ubíjející, komedie. ()

sona123

Možná tomu těmi dvěma hvězdičkami škodím, snad ne. Romantické komedie jsou u mě většinou za tři, ale tomuhle jaksi chyběla ta komediální část. ()

MickeyStuma

Zase ta rozlučka se svobodou. Při ní se vždy dějí věci. Tentokrát se stane to, že se budoucí ženich vyspí s tanečnicí z dívčí taneční skupiny objednané na svou párty, která je, jak později zjistí, sestřenice budoucí nevěsty. No, a teď co s tím. A to se do toho ještě začne plést policajt, který s onou sestřenicí chodí, neboť ji nechal sledovat a tak se o všem dozví. Příběh krapet postrádá na logice už v tom začátku, právě s onou sestřenicí. To by byla setsakramentská náhoda, ne? Z druhé stránky pohledu to spíše vypadá, že tam byla poslána záměrně nevěstou, aby na ženicha dohlédla. Ale budiž. Bereme jak je navaříno. Samozřejmě se má jednat o romantickou komedii, která svým závěrem může i překvapit, ale vyznívá to krapet vyčpěle. Hodně se s cílem pobavit přehrává, čímž mnohé humorné scény vyznívají ne zrovna málo křečovitě. Snímek postrádá očekávané rysy romantismu a úsměvnosti a tak ani na konci všeho dění nelze očekávat vzplanutí emočního finále. Ne, tohle se nepovedlo, i když se tu všichni snaží a holky z každičké scény doslova září. Tři scénáristé a taková nedokonalost. No nic. ()

SuperFigo

Jedním slovem: hnus. Stupidní příběh, stupidní celý film. Na tohle se snad múže dívat jen někdo omylem, jako já o silvestrovskou noc nebo americký puberťák, kterému to snad ještě přijde vtipné. A vtipné to opravdu nebylo. ()

haWranka odpad!

Ke své hanbě musím přiznat, že jsem nevydržela do konce, takže jestli v posledních 20ti minutách bylo něco, co stálo za nějakou tu hvězdičku, tak si ji tam připište...Bože, byla to nuda až na strop! ()