Luděk Říha stratil prácu, dlhuje šéfovi miestneho podsvetia, jeho bývalá manželka si vzala Nemca a syn Tonda sa za neho hanbí. A v tej najhoršej chvíli mu poštár Ondra prináša  pozvanie do televíznej relácie Pošta pre teba. Pri prvom stretnutí po mnohých rokoch bude Luděk veľmi prekvapený, ako sa jeho brat Pavel za tú dobu zmenil. Dnes je z neho Dáša a plánuje sa vrátiť do rodného Mostu... (TV JOJ)

Predator77

75 procent, Na naše české poměry celkem fajn seriál s kvalitním humorem který alespon funguje, jenom teda škoda dost klesající kvality jednotlivých epizod a dost zrychleného finále kdy se tak nějak asi všechno uzavře a je asi konec, ale rozhodně bych se nebránil další řady přeci jenom kvalitních českých seriálu je po málu. ()

RedBoryyys

Tohle se v době,kdy vše musí být korektní a kupodivu i navíc v České televizi vážně povedlo.Zařadil bych to mezi stálice a klasiky do jejich výkladní skříně po boku takových hitů,jako Chalupáři,nebo Létající Čestmír,Návštěvníky atd. ()

Montana

Po prvním dílu jen nadšení. Je velice osvěžující dívat se na kvalitní, dobře odvedenou práci. Český humor i český seriál žije. Děkuji. ()

JimWalker007

Ty bláho! Chvíľu som mal pocit, že sledujem Black Mirror po česku. Nepredvídateľné a zábavné zároveň, lokálne originálne. Autori nadvihli latku skutočne vysoko, držím palce, nech nestratia dych a nápady až do posledného dielu. ()

lu1

První díl z mě vynikající. Martin Hofmann umí zahrát dementa naprosto dokonale a nikdy bych nevěřila, že se budu smát u Pošty pro tebe. Luďane, dobrý! :-) ()

km_

Narazil jsem na něj náhodou. Dialogy nepůsobí ani trochu autenticky a občas se v nich i ztrácí dějová linie, herecké výkony klasicky po česku pateticky přehrávané. Luděk, primitivní buran, který zná Poštu pro tebe z televize v pajzlu, už jen podtrhává neuvěřitelnost. Další seriál, který se pyšní tím, jak je nekorektní. Ono je v pořádku dělat nekorektní humor, dělat si srandu ze stereotypů, ale pokud se ty stereotypy pouze prohlubují, aniž by to bylo jakkoli vtipné a plnilo nějaký účel kromě parazitování na neštěstí jiných, tak se to nejen míjí s cílem komedie, ale rovnou to dostává cringe nádech, který mě odradí, pak už jen hledám chyby a těžce si mě seriál získá zpět. Pokud třeba Pustina dokázala dobře navodit atmosféru vyloučené problematické lokality, tak v tomhle případě to je taková nepovedená uměle nastrojená Potěmkinova vesnice. Občas jsem se přesto zasmál a pár vtipů bylo cítit Čtvrtou hvězdou, která se autorům povedla nesrovnatelně více. ()

Lovin

Konečně na ten Hofmanův znechucenej ksicht našel někdo upotřebení a hle, ono to funguje! Po prvním díle můžu říci, že to vypadá velmi dobře. Moc jsem se bavil a i když u prvních dílů to většinou nebývá zvykem tak tady se to rozjelo fakt dobře. Super nekorektní humor který v dnešní době skoro vymizel. Jen tak dál zatím tleskám a dávám plný počet….. ()

pan_buh odpad!

Tvůrce neznám a jsou mi ukradení, já hodnotím to co jsem viděl za 47minut... ČST si prostě vytvořila další agitku, kde ukazuje cikány jako ťuťu hodné lidičky, zatímco češi jsou tam ukazováni jako totální "white trash" spodina a odpad. Nablblí pražáci tam museli nacpat úplně všechno. Cikány (vykreslená samozřejmě korektně), úchyla transku no snad jen ti skini a feťáci tam ještě chyběli, aby byl pohled pražských lepšolidí na nás ostatní póvl úplnej. Hra na nekorektnost je pak už jenom ubohou kulisou téhle agitace. Řekl bych, že nekorektnost je podmínkou a podstatou našeho humoru, takže odvolávat se jenom na to... to je trochu málo. Stejně tak nekorektní jsou pouze postavy a jejich "hlášky". Sami tvůrci do toho žádný nekorektní děj nedali. Váhám mezi odpadem a jednou hvzězdou. Slituju se a dám jednu.... zatím doplnění z 26.2.2019: Po shlédnutí celé téhle šílenosti dávám jednoznačně odpad. Díl od dílu horší. Míň srandy, víc agitace a lakování černých na růžovo.... Rád zapomenu, že jsem něčemu takovému věnoval svůj čas. ()

JirkaKral

Neměl jsem očekávání že to budě nějaký dobrý seriál ale velmi překvapil. Po pár minutách jsem se do něj úplně zažral a byla to bomba. Česká televize udělala skvělý seriál za který ji gratuluji. ()

Warapeidza

Seriál tohoto typu mi na veřejnoprávní obrazovce delší dobu chyběl. Určitě to není pro každého a po prvotním nadšení a překvapení určitě vlna pochval trochu povadne, ale už jen za to, že seriál přinesl na obrazovky závan let kdy se tam dala sledovat třebas legendární Česká Soda musím dát velmi kladné hodnocení. (Hodnoceno po prvních dvou dílech). ()

Seniad

Most! Dokonalá tos ukázka kinematografie našich lůzů a hnojů, jelikož nápady pokulhávají nabízím filmařům především pak Česko-maďarské televizi, bude se to jmenovat Brno! úvodní písnička bude od 20té supr stár jakožto její první a poslední počin, v úvodní znělce bude záběr na sochu falu na náměstí, následně se setkáváme s ukázkovým incestním retardovaným vidlákem (hlavní role Mádl) interiéry zůstanou stejné, jen exteriér zaměníme za jeden z všudypřítomných černobylských králikáren, následně se objeví Kingík který právě vyšel z kina který má pátek pro retardy za půlku, po znělce začneme v šalině, tramvaji kterou z lásky propujčila Praha po 50 letech provozu, Buran bude pičovat,kurvovat, zapálí si cígo, zalije to slivků, když v tom POZOR schock, frajer dostane průjem běží na záchod v tom ale již bude doslova nasráno, tak si klekne a s pěnou u pusy pronese, ''no co jako naše budoucnost'', HAHAHAHA socky, gerontní dementi a rodili brňané doslova chrochtají smíchy, následný pohled na ''půvabnou večerku'' u Větve, kde většinou sedí nenasportovaný kulturista Aleš, Martin mrňavý a velmi široký hnusák, kterému děsem praskají i jebáky na ksichtu, a dokáže opravit kohokoli že primitivně načmárané pedofilní omalovánky rozhodně nejsou pro děti, akorát v nich vystupují a místo plochého hrudníku mají plně vyšpulený zadek nebo zcela typické to čtverky trojici genetického odpadu dokresluje policista ve službě Pepa, Josef je přirozeně ftipný jako vždy. Samozřejmě vrchol seriálu po vulgarismech, alkoholu, nadávání na komunismus, doplní ještě fekálie v čele s bývalou hlavního protagonisty, která dokáže svým čerstvě vykuchaných netopírem, zasmradit celou místnost prošlou rybinou a půvabným to smradem z nemitého zadku. Herci zůstanou stejní, když pražák může imitovat Mosťana brňáka střihne z grácii, nemám zájem o případné Emy, Oscary ani jiné obyvatele obou toxických žump, pro spisovnou tu češtinu doplňuji pouze vole vole vole, tfuj ..... '' Most! krásná to ukázka, pustit to jakémukoli cizinci ze zemí osmého světa co si schovává pod Iphonem párek, imigrace potlačena a česko zachráněno, bůh ochraňuj Babitche. ()

SkeeveTulp

Po druhém dílu vzdávám. Tohle se bohužel opět nepovedlo. Nekorektní humor? Kde? Převládá obyčejná vulgarita sklouzávající do trapnosti. Nekorektnost jen ve stylu aby se nikdo neurazil. Libovolný skeč České sody obsahoval mnohem více a drsnějšího humoru, než celý díl Mostu. Prakticky každá scéna je natažená na délku neúměrnou jejímu významu. Většina postav existuje jen aby tam někdo byl. Jediným hrajícím hercem je M. Hofmann, zbytek je do počtu. Další Okresní přebor se holt nekoná. O České sodě nemluvě. ()

Askyr

Kde mám tu šestou hvězdu, sakra?! Vážně, někdy by bylo potřeba hvězd víc. Geniální seriál, kdy si občas musíte vracet děj, protože jste to přes smích neslyšeli. A k tomu se těším, jak to dále bude gradovat. 7 z pěti. 8. Možná 9. ()

kodwin

Ne tak dobrý jako Okresní přebor, ale pořád vynikající. Udělat zábavu je těžké, je to nejtěžší žánr, ale Prušinovský s Kolečkem to prostě umí. Kdo tvrdí, že někoho uráží, tomu podle mě chybí nadhled. ()

Ajfist

Seriál je vtipný,má spád.Je to velmi dobrá oddychovka.Povedené dílko,nelíbit se to může jen někomu kdo nechápe dvojsmysly a to,že tvůrci si vlastně dělají srandu ze spousty nešvarů,které jsou v české společnosti zakořeněny. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

27. Český lev – výsledky

27. Český lev – výsledky

07.03.2020

Letošní 27. ročník cen České filmové a televizní akademie Český lev se tradičně udílel v pražském Rudolfinu. Večer, inspirovaný tradičním českým cibulákem, plný největších hvězd českého filmu… (viac)

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

03.01.2020

Padesátka českých filmových kritiků oznámila své nominace pro Ceny české filmové kritiky 2019. V čele seznamu stojí film o pomstě Staříci a komedie Jiřího Havelky Vlastníci, oba filmy mají po pěti… (viac)

PF 2020

PF 2020