Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiálny text distribútora)

Pepinec odpad!

Je smutné, jaký osud některé lidi potkává. Ale ještě smutnější je, že se rozhodnou své trable řešit veřejnou cestou. Ne, počkejte; nejsmutnější je možná skutečnost, že se na to nemalý počet jedinců dívá. Jeden si u toho říká "tvoje starosti na mou hlavu", druhý zase "uf, nejsem největší nebožák pod Sluncem." Máme neustálou potřebu srovnávat se s druhými lidmi, pozorovat jejich životní cesty, máme sklon přát jim smůlu a závidět štěstí. Hodnotíme pořady, jako je tento, odpady nebo jednou hvězdou, a přitom jsme se všichni alespoň na jeden celý díl podívali. Tak o co tady jde? O hledání ztracených lidí? Spolupracuje snad pošťák Ondra s federály, že jediný on dokáže dohledat pohřešovanou osobu? Cožpak fenomén facebook nevznikl proto, aby si všichni lidi byli mocinky blizoučko a mohli do sebe kdykoli šťouchnout? Tak na co Poštu pro tebe? Kdepak, jsou věci mezi nebem a zemí... ()

mzss1

Český pořad, který má velmi nízké hodnocení na CSFD. Je to možné ? No nic, nikomu názor neberu, pro mě je to strašně zajímavý pořad, kdy se mnohdy sejdou lidé po mnoha letech, takže tyto případy jsou i často dojemné. Někdy ovšem nastanou i případy, kdy se dotyčné - vyhledávané osoby nechtějí z nějakého důvodu setkat s těmi, kdo je do pořadu ( do televize) pozval. No, některé příběhy jsou třeba méně záživné, ale většina jich je zajímavá. A k záporům tohoto pořadu ? Moc jich nevidím, pátou hvězdu sice nedám, ale přesto mě pořad baví, tak není co řešit. Celkově hodnotím na 87% = **** ()

cheyene

Nemohu dát odpad, jde přece o příběhy, které napsal sám život! Strastné pohledy Ester mě mnohdy dovádí k šílenosti a občas mě rozčiluje i podobnost jednotlivých příběhů...v zásadě to ale není špatný počin ČT a některé lidské osudy jsou opravdu velmi zajímavé a poutavé...ovšem nijak systematicky nezhlížím epizody tohoto pořadu, spíše někdy výjimečně některou zachytím... ()

raimi

Ty bláho, já vždycky viděl jenom kousek, a to ještě jen tak na půl oka zrovna když jsem se oblíkal před cestou do hospody, ale pokaždý jsem se královsky bavil. :-) To je prostě kultovní záležitost! Esterka, Ondra, tklivá hudba... paráda. :-) Topino, ty necito, kdyby k tobě Ondra přišel, těžko ho budeš skopávat ze schodů, když se k tobě nedozvoní! :-))) ()

Segrestor odpad!

Kdyby ti hostující exoti alespoň byli vtipní nebo jejich takzvané příběhy, tak by Ester Janečková odhodila svou smrtící masku pochopení a citu pro lidská utrpení, kterou jí stejně nevěřím, a sem tam hodila nějakou hlášku, na pořad bych se beze studu i díval. Jakmile ale zazní srdceryvné tóny znělky, skáču po ovladači a přepínám na monoskop, ten je nápaditější. ()

• Zpočátku byla na vyhledávání „ztracených osob“ najatá detektivní agentura. Později byly úkolovány dvě zkušené redaktorky. (Olík)