Prišla jar a zvieratká sa prebrali zo zimného spánku. Zisťujú, že uprostred ich domova zrazu vyrástla vysoká zelená vec - živý plot. Medvedík čistotný menom RJ sa postaví na čelo zvieratiek ktoré sa rozhodnú svet „Za plotom“ preskúmať, čo samo o sebe spôsobí rad napínavých a zábavných momentov. (TV Markíza)

Hurikan_mdx

Když si vzpomenu na pohádky mého mládí (a to opravdu není tak dávno, poprvé v kině jsem byl na Nemovi, nejvíc ale vzpomínám na Lvího krále, který byl v té době těžkým hitem na tehdy ještě pořád docela nových VHSkách), tak je mi docela líto dnešních dětí. On to sice nebylo tak strašné, mělo to hezký obraz, vtip a vzato kolem a kolem tak i myšlenku ("...my jíme proto abychom žili, oni žijí pro to aby jedli.."), ale co tomu chybělo, byly emoce. A to si myslím, že by pohádka mít měla. Co je horší, tak prý to je jedna z těch lepších, ....co jsou potom teda ty horší, to nechci ani domyslet. Chudáci děcka. ()

Oxytocin

Mám pocit, že animáci jsou způsob, jak udělat ve velkém množství případů kvalitní zábavu. Je mi zároveň příjemné, když slyším hlasy známých osobností, které se propůjčí k tomu, aby namluvili zvířátka s emocemi, nadšením ... pro dobře odvedenou práci. ()

andydufrsn

Celkem solidní animák z trochou poučnosti o přátelství a o hamižnosti a o zneužívání ostatních jen k vlastnímu prospěchu a taky o napravení se a dostání rozumu! ()