Andy Kasper (Adam Garcia), úspešný marketingový pracovník, opustí svoje dobré zamestnanie v Silicon Valley, pretože cíti, že sa odcudzuje všetkému, čo ho o zmysluplnej práci naučil jeho otec. Získa nový džob v známej výskumnej firme, kde si rýchlo urobí z jedného z kolegov mocného nepriateľa, pretože dobrovoľne chce splniť takmer nemožný projekt – osobný počítač za 99 dolárov. Do tímu priberie len troch kolegov z laboratória, totálnych sociopatov. A revolučný čin sa im skutočne aj zdarí. Nie sú však obchodne dostatočne zdatní a stanú sa obeťami špekulatívneho kapitalisti a Andyho starého nepriateľa z výskumného laboratória. Nájde Andy a jeho noví priatelia spôsob ako prekonať problémy? Keď sa objaví Andyho atraktívna susedka Alisa (Rosario Dawsonová), začína sa všetko obracať na lepšie... (TV JOJ)

Radek99

Až příliš prvoplánová americká teenagerská komedie plná těch nejběžnějších stereotypů a klišé typických pro tento žánr. Navíc se tu v urážlivě vysoké míře humor točí jen okolo samičích kvalit ,,dokyny" (rozuměj partnerky) a střídá se s nejpokleslejší pseudoromantikou spojenou s tímtéž. O hodnotovém žebříčku hrdinů potažmo cílové skupiny diváků netřeba mít iluze. Celé by to snad mělo zachránit usazení do Silicon Valley a tedy zaostření na vizionářství v počítačovém průmyslu. Místo toho tu najdete zase jen kupu klišovitých povrchních představ o jeho fungování. Zbytečný film... ()

Indiana

Docela svižná komedie s vynikajícím Jackem Buseym a jeho skvělou hláškou (jednou z mnoha, ale přesto nejlehčeji zapamatovatelnou) "Derryl byl očkován". ()

Slartibarkfast

Teenagerovská komedie, která trochu bředne do klišovitých témat. Kdyby se film více věnoval technickému nápadu, dal bych víc. Bohužel, se vše točí spíše kolem balení slečen a romantických ptákovin, na které jsme zvyklí z každého druhého propadáku. Jinak se na to dalo koukat. 45% ()

codeas

Tenhle film je naprosto průlomový v jedné věci. Většinou jsou počítačový guru znázorňováni jako tlustí, lidí se štítící a nejlépe jako indové. Tady jde o partičku mladých ctižádostivých, kdy jeden je ind Salam, druhý je zaražený tlustý Drobek, třetí si chrání svůj prostor a je pořádně čistotný a poslední je sympatický hezký 'hlavní hrdina' zabývající se ekonomickou stránkou věci. Ukázka jakým směrem se možná v budoucnosti bude ubýrat počítačový průmysl - hologramem. Je ukázano jak je vše jednoduché a prosté, což film ještě více potápí. Na druhou stranu je ukázáno, typické přísloví "jít si za svým cílem" což se hlavní hrdinům v nervy drásajícím konci povedlo. ()

Lacike

Priemerna komedia na jedno pozretie o IT manikoch. Sice ustredna zapletka s tym ako to normalne funguje v IT nema nic spolocne (a ten finalny PC je riadna blbost), ale vdaka solidne obsadenym postavam sa na film dobre pozera a prilis sa nenudite, ale kedze jednotlive vtipy su prilis jednoduche a nie vzdy vtipne, tak si to uz druhykrat pravdepodobne nepozriete. 5/10. ()

UncleG

Bylo to tady stokrát... Co stokrát? Tisíckrát! Co tisíckrát? Sto tisíckrát! Přesto mě tahle komedie o partičce nerdovskejch sociopatů snících svůj velký americký sen nějak výrazně neštvala. Ethan Suplee a Dawsonovic Rozára snad ani zklamat nemůžou. Alespoň pro mě zmínění dva herci tuhle (místy vtipnou, místy trapnou a hodně omšelou) komedii zvedají z bahna šedýho podprůměru. Závěrem: Koukatelný konzum o nadšencích z garáže, kterému ale chybí nějakej "Smithovskej" říz nebo pravej ajťáckej zápal. ()

Had6

Sice hloupé, ale jako film k odreagování to docela jde. Jednu hvězdičku navíc dávám za krásnou Rosario Dawson... ()

Master19

Komedie se stupidním scénářem, která stojí a padá na trojce výtečníků, která se nabalila na hlavního hrdinu. Vtipu je tu poskrovnu a i nadějná místa nakonec kazí opravdu šílená nosná zápletka s počítačem za 99 $. ()

NICOX

Oddechovka. Nic víc, nic míň. Jako neni to komedie, u který se budete smíchy válet po zemi, ale odsejpá to, já se nenudila. Fajn se na to kouká a největší plus pro mě, že tu hraje Adam Garcia, kterýho já prostě žeru. Mňam. 65 % ()

kecinzer

Docela zajímavý nápad, ale provedení né až tak zábavné a povedené. Nicméně určitě stojí za shlédnutí, protože se u toho určitě trochu pobavit dá a hlavně oddechnout sí. ()