Smyčka kolem Machara se definitivně uzavřela. Historie konečně vydává své svědectví a odhaluje hrůznou skutečnost. Pavel Rogl se ocitá v ohrožení života… (Česká televize)

sharka.68

čekala jsme na to rozuzlení, kterým jsem si byla jistá od 4. dílu...pěkně to vygradovalo....jen mám pocit,že to smrtí doktora Vacka- mladýho Proscheka neskončilo.....je to otevřený dál....zdálo s eto jen mně nebo ty holky v tom posledním dílu,jakoby zblbly???? ()

tatka

Súčasné seriály vedia človeka pripútať, zaujať....ale čo nevedia, aby si ich človek po pol roku chcel pustiť znova. Takže Vzteklina fajn, páchateľa som uhádla už v 4 dieli. A to je všetko. Pozreté, zabudnuté. ()

thorax65

Za mě to byl nejslabší článek řetězu. Místo gradace jsem si připadal jak ve školní lavici. Nebylo to ani sladký ani slaný, natož vzteklý, spíš přichcíplý. Z vrcholů večera snad jen zmíním pana Vzteklíka (+), na straně druhé nácvik jednotky ministerstva vnitra (-) a vysvětlování minulosti (-). 40/100 ()

OtokPag

Tohle je to lepší, co ČT za poslední dobu vyrobila. Řádění RG ve filmu bylo velmi odporné. Škoda, že děj příběhu neukázal mírumilovné sudeťáčky/svaťoušky v roce 1938 😇. To se samozřejmě nehodí do dnešního sluníčkového sebemrskačtví. ()

daetoxx

Rozumného člověka i když nacionalistu nemůže rozuzlení příběhu nijak pobouřit, taková zkrátka byla historie a my jí musíme přijmout; je to tak že v každém národě na zemi se najdou dobří a špatní lidé a je to tak, že nespravedlnost a pocity křivdy bývají vzájemné. // K finálovém dílu mám toto, šlo to, ale ano, debilní Rogl a Táňa.. Celkově vzteklina ušla, k dokonalosti má však daleko. PS: Kdybych viděl Hostel tak by mi to asi došlo dřív. ()