Will v průběhu halloweenské noci zahlédne něco děsivého, Mika zajímá, jestli je Eleven ještě pořád tady. Nancy bojuje s pravdou o Barb. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Dozvedáme sa kam sa podela "Trinástka". Will zisťuje, že démoni, ktorý ho zužujú nie sú iba v jeho hlave. Nancy zas rozbieha milostný trojuholník a robí zo seriálu telenovelu. Prevedenie: Čo sa týka Willa je to ťažná dejová linka tejto série, všetko ostatné okolo je iba vata. Buď vata o zneužívanom dieťati (Eleven). Alebo o pubertálnych radovánkach. (Nancy)Pocity:Zatiaľ je to strašne priemerné a má to slabý ťah na bránu. na druhej strane je táto časť potrebná aby sme sa dozvedeli čo sa stalo s Eleven. Zrejme bude pre príbeh ešte dôležitá. Nedal som dve hviezdy iba kvôli krotiteľom duchov. 52% ()

Necrotongue

Druhá epizoda už dostala mou náladu do starých kolejí, střídání obou světů mi znovu připomnělo, jak jsem před lety na PS 1 hrál Silent Hill, ta hra měla velmi podobnou atmosféru, i když to byl jinak daleko větší krvák. Winona Ryder se opět snaží přesvědčit sebe samu, že je největší hvězda seriálu, zatímco ostatní (hlavně děcka) hrají tak civilně, až mi to hlava nebere. ()

Tobias18

No nevím...tenhle díl byl pro mě zatím nejslabší z celého seriálu. Příběh se zde vůbec nehýbe kupředu, a narozdíl od první série, zatím vůbec nevím, o co tady jde. V první sérii se od začátku díl co díl budovala atmosféra, ale tady? Jediné dvě postavy, které mě zajímají jsou Hopper a El, kteří jako jediní dělají něco zajímavého. Klukovská parta, do které se nově připojuje i dívka, a jejich koledování je hrozně nudná a hlavně strašně zbytečná. Co je však vrchol nudnosti a zbytečnosti je Nancy, Jonathan a Steve, kteří jakoby vůbec nevěděli, co v seriálu dělají. Dál to takhle jít nemůže, protože o něčem to být musí, ale tenhle díl byl opravdu o ničem. 50%. ()

Trevor

Najmä vďaka piesni z filmu Krotitelia duchov za plný počet. Nancy sa nevie vyrovnať zo stratou Barbary, nové dievča Max rozdelí partiu chlapcov na dva tábory, Willa čoraz viac ovplyvňuje Upside down, v ktorom pátrajú aj vedci a záhada pokazených tekvíc tiež výborne dopĺňa začiatok druhej série. Škoda klišé zo zabudnutým sľubom šerifa Hoopera pre El, ale pomohlo to objasniť Mikeovo správanie v prvej časti. ()

Tom10000

2.díl. Dustin a Lucas si konečně promluví s Max. Ta je zpočátku odmítne, ale později je, spolu s Willem a Mikem, pozve na obchůzku koledovat. je totiž Halloween. Ona sama si se svým řičičem (možná bratrem, to nevím) promluví o důvodu, proč vůbec musí v Hawkins být. Will má další záchvat, tentokrát se však bojí, že zůstane v Obráceném světě nadobro. Hopper vyšetřuje další případy schnilých dýní, a tak přijde za Jedenáctkou pozdě. Ta se zatím snaží spojit přes svůj svět s Mikem. Tomu přítomnost Max jako jedinému ze svých kamarádů vadí. Nancy se stýská po Barbaře. Steve ji nabídne pomocnou ruku, avšak ona sama to trochu přežene. Když jsou na mejdanu, příšerně se opije a řekne pár blbostí. Jonathan se tam setká s jednou holkou, neváhá však Nancy pomoci a odveze ji domů, když Steve zmizí. 95 - 100 procent. ()