Chcete být milionářem?

Réžia:

Matthias Schwab

Účinkujú:

Marek Vašut (moderátor)

Nejúspěšnější soutěž všech dob opět na TV Nova! Nové studio, nová pravidla, nový moderátor. Hrajte o 10 miliónů korun s Markem Vašutem. (TV Nova)

Ozzy2

Marek Vašut je nesnesitelný, jeho neustálé rytí do soukromí soutěžících je trapné a nemá v této soutěži dělat.Pokud si chce zvedat ego, měl by si udělat vlastní Talk show, tento pořad je pro jeho exhibicionismus krajně nevhodný. Otázky? No comment, raději celou soutěž zrušte, pokud takto pojedete dál. ()

Realmond

Vladimír Čech byl jen jeden, ale myslím že Marek Vašut je za něj poměrně kvalitní náhrada. Hlavně je super že tahle legendární soutěž je zpět. ()

Bernyz

Lepší jak verze s Hejmou a Šmuclerem. UPDATE: Po otázkách o youtuberech, seriálech Novy a textu písničky Ewy Farné snižuji hodnocení. ()

tančísvlky

Konečne návrat klasiky a muselo to tak dlho trvať ??? Marek Vašut to nekazí a myslím, že tvorcovia programu urobili správne. Tento program jednoducho patrí na obrazovky a funguje nepretržite aj v iných krajinách bez problémov. ()

Allan

Asi se tak nějak všichni shodneme na tom, že pan Vašut je sympatický člověk a dobrý herec a zřejmě i dobrý moderátor. ALE! Faktem zůstává, že pan Čech nasadil laťku tak vysoko, že je prakticky nepřekročitelná. A to není nějaký sentiment, nebo že se to před 15 lety dělalo jinak a dnes je jiná doba atp. Nic z toho neplatí. Tehdejší úroveň moderování i otázek byla o několik koňských délek dále, než je dnes. Současný Milionář je pořad především pro TV diváky, kteří toho moc nevědí, o nic se nezajímají a mají ohromnou radost, když v potu tváře dokáží odhadnout správnou otázku za 10.000. Z obsahového hlediska pořad zprimitivněl. A z moderátora se stal, jak se krásně česky říká "entertainer". Prostě bylo třeba hloupé otázky prezentovat hloupému publiku způsobem, kterému rozumí každý Novák. A to bohužel pan Vašut splňuje. Jeho vtípky a různé prupovídky působí uměle, divně, mnohdy protahovaně, bez pointy. Rádoby eskalované napětí je spíš trapné protahování, kdy už se mnohdy i soutěžící soucitně na pana Vašuta dívají pohledem: "Tak už to prosím tě doblekotej a řekni, jaká je správná odpověď." Končím tedy konstatováním, že pokus navázat na pana Čecha je obrovská výzva, které žádný z moderátorů, kteří přišli po něm, nedokázal čelit a prohrál. Včetně Marka Vašuta. ()

JohnZ87

Nezapomenutelný charismatický Vladimír Čech byl sice jen jeden, ale Marek Vašut je myslím jeho důstojný nástupce, který s přehledem překonává všechny předchozí náhradníky V. Čecha. Možná to ale Nova s otázkami založenými na znalostech pořadů z její vlastní produkce malinko přehání. Nová nápověda je fajn, ale mám pocit, že někteří soutěžící úplně nepochopili, pro jaké situace je vhodné použít jakou nápovědu a zbytečně si tak plýtvají ty, které jim kýženou pomoc nakonec nepřinesou. 70% ()

Mijagi

Marek Vašut má jiné vystupování než Vladimír Čech, ale i on k tomuhle pořadu sedí. Reaguje pohotově, vtipně a dokáže vygradovat napětí. Doplnění čtvrté nápovědy zaslouží plus. Horší je to s výběrem otázek. Chápu, že do prvního záchytného bodu jde spíše o zasmání, než o namáhání hlavy, ale šoupnout každému ze tří soutěžících dotaz k vysílacímu programu TV Nova mi přijde za čarou. Hodnoceno po prvním dílu: Jednou týdně to pobaví. ()

Cooller

jsem donucen po dalších dílech změnit hodnocení na 1* jelikož otázky kladené na soutěžící jsou z mnoha připadů otázky typu "jak dobře znáte tv h@vna a její pořady všetně detailů"... tohle nemá s vědomostní soutěží už vubec nic společného je to jen umělé zvyšování sledovanosti pořadů na nově jelikož kdo vic sleduje => víc ví => víc vyhraje v milionaři.... ()

megan017

Uvolněný přístup Vašuta a jeho šoumenství hodněkrát ocením, ale tady mi to moc nesedlo. Vladimír Čech všechno dělal s důvtipem, elegancí a byl to správný lišák, který diváka uměl dobře natahovat a soutěžícího zmanipulovat do zblbnutí, navíc znal jistý odstup, kdežto Vašut jakoby do soutěžících ryl. Ale není to špatné celkově, ale ta špatně načasovaná hudba a zpožděné osvětlení, to mi bodalo do očí i uší. Navíc prozradí odpověd ještě, než jí označí. I když se jedná o banální věc, kterou každý ví, nicméně tam se s účastníky nikdy v rukavičkách nezacházelo. Nicméně jsem ráda, že se Nova rozhodla oživit soutěž, která mě vždy bavila a není mi vůbec proti srsti se na to dívat i Vašutem, kterého mám docela i v oblibě. Je ovšem škoda, že Vladímír Čech už mezi námi není, protože s ním mě to nejen bavilo, ale dokonce jsem se i těšila. Jeho nejde nahradit, to je nemožné, ale že by Vašut nebyl důstojná náhrada, to si nemyslím. Jen ho pořád musím s Čechem srovnávat. ()

Freza77

Vladimír Čech byl Vladimír Čech lepší se u nás nenajde. Moderoval procítěně, s úctou, humorem, prostě nejlépe a jeho zkušenosti a povaha každého bavila. :) ()

Travinho odpad!

Kdo vyhrál Superstar v roce 2009? Jak se jmenuje básník známý z rozhlasového seriálu rodinka? Který z uvedených youtuberů je známý tím, že tají svou podobu? Jak se jmenuje ulice v seriálu ulice? To je jen několik z mála otázek, které do vědomostní soutěže vůbec nepatří. Přiznám se, že hodně soutěží mě zklame třeba svým modelem, ale tady jsem absolutně zklamaný z otázek. ()

Phantasma

Celkem zdařilý comeback. Akorát výběr některých otázek zrovna ne každého potěší. Otázky typu kdo vyhrál superstar, jméno youtubera nebo znělka seriálu Ulice asi zajímají málokoho. ()

Lewisssek

Neublíží a přes týden bývají v tomto čase v tv obvykle mnohem větší zhovadilosti. A stejně je nejlepší, jak se Vašut tím hrůzostrašným smíchem Céčkových hororů směje vlastním fórům, povětšinou sám, za to hvězda nahoru. ()

borohub

Bohužel Vladimír Čech nasadil laťku opravdu vysoko a myslím, že ať se nova bude snažit sebelépe tak nenajde adekvátní náhradu. Každopádně když to porovnám s ostatními tragédy co moderovali milionáře tak musím říct že ten Vašut není až tak špatný.. Snaží se být vtipný, ale většinou to vtipný není ale tak proč ne.. Soutěžící mě příjdou o poznání hloupější než byli dříve (až na výjimku paní která se dostala asi na milion a čtvrt, otázky jsou možná pro mnohý stupidnější, ale dost často odráží dnešní dobu, což ve starém milionáři taky dělaly (youtubeři bohužel patří do současné kultury a bohužel je to považováno za všeobecnou vědomost..). Pro mě je to stejná zábava jako starý milionář, věřím že se to časem okouká, ale zatím si to můžeme užívat. 80% ()

Dejvid17

Ten Vašut je fakt vocas, vůebc se tam nehodí a celý to kazí, zlatej velmistr Čech :) Charizma tryskalo z televize a teď, ani prd... Je to škoda, jinak koncept soutěže se mi líbí, čtvrtý nápověda navíc místo záchytnýho bodu je taky zajímavý zpestření. Takže průměr.. Mam rád vědomostní soutěže :) A byly tam dřív taky fakt jen vědomostní otázky.. Dnešní otázky na Ewu Farnou a youtubery fakt nepochopim, to neni vědomostní soutěž pak už, ale sračkoidní :D ()