Harriet Dunkleyová pověsila novinařinu na hřebík a nyní se snaží odhalit složité vládní spiknutí zevnitř. (Netflix)

ER

Tak tuto sérii jsem "zhltnul" jak malinu. Opět skvělá zápletka, tentokrát lépe odvyprávěná s lepší kamerou za zády. Pořád je tu pár kiksů,ale kvalita příběhu je dokáže potlačit. ()

petikacka

Tahle série se mi líbila o něco víc než ta první. Není tak překombinovaná a zaplantaná, takže se v ní jeden daleko lépěji orientuje. Politika je všude na světě svinstvo a já si jenom říkám, že u nás se, díky naší "velikosti", nemůže nic takového stát. Spíš si to, ale jenom namlouvám, protože mocenské hrátky mají někteří psychopati ve vládě pořád rádi...Za mě 88% ()

warrenur

A nieco akcnejsie ako predosla seria. Tentokrat sa udalosti odvijaju po vybuchu na australskej pode, ktory zabije nevinnych. Nove postavy, ale i blizsie priblizenie tych z predoslej serie. Pitbulcia ministerka obrany, "pavuci" sef tajnej sluzby a nove vztahy a kamoska nasej investigativky, Harriet, ktora si posedela dva roky v chladku, za "vycinanie" v predoslej serii. Opat nechyba kvalitna politicka linia australskej vlady, sefov ministerstva obrany, ci komisie pre obranu a bezpecnost, plus teda nejaky ti armadni kontraktori. Rozhodne umne a pomerne napinavo prepojene bez prilisnych logickych preslapov s par prekvapivymi thrilerovymi zvratmi. Spokojnost. Odporucam tento "kratas". Skoda, ze toto bola zrejme posledna seria. 80% Silne stvorhviezdie. ()

Mischak

Druhá série Tajného města - Pod křídly orla, je stejně skvělou podívanou jako je první série sama. Hrdinka se řízením osudu opět dostává do víru nebezpečné politiky, opět v hlavním městě Canbeře. Tentokrát je přímo v politickém hnízdě na Capital Hillu, a dostává flek v Parliament House.  A divák si může vychutnat interiér australského parlamentu, který mimo jiné navrhl skvělý architekt Romaldo "Aldo" Giurgola .-)  Prostě lahůdková podívaná se vším všudy.  Pokud by byla třetí řada, asi by se divák nezlobil. ()