Jedno impulzivní rozhodnutí ohrozí Bashara víc než dřív, a Jihad s Nasserem se proto rozhodnou jednat. Avihai se musí zodpovídat za zátah. Hila se svěří Doronovi. (Netflix)

Necrotongue

Tvůrci se, podobně jako zkušený surfař, dostali hned od první epizody na tu správnou vlnu, a zatím se na ní skvěle drží. No, ale dost o sportu, protože děj se opět skládal převážně z událostí nečestných a nesportovních (Mirka Dušína jsem nikdy nemusel, ale to mi nebrání, abych mu občas nezcizil nějaké to slovo. Jsem to ale plantážník!). ()

Frajer42

Spoilery! Bohužel, tohle kdysi syrové a často nepředvídatelné dílo tvůrci postupně přetvářejí v hollywoodský stereotyp s předvídatelným dějem, záchranami v posledních sekundách a vyřešení neřešitelných situací. Jak těžké může být zmáčknout červené tlačítko, na kterém má člověk celou dobu prst? Klasická trapošina s tím, že atentátník musí své oběti před odpálením se povyprávět hodinový příběh. Až na tento směšný závěr, který byl skoro tak trapný a směšný jako Fialova pětikoalice, docela slušný díl. Zbytečně dokurvená epizoda. Bohužel podobných momentů přibývá. To má být divák jako v napětí a myslet si, že hlavní postava zemře ve 4. díle. Fakt ubohost. [60 %] ()