Čím dál zoufalejší Bashar a Jihad mají v patách Dorona a jeho tým. Pustí se proto do odvážného plánu, jak se vyhnout dopadení. (Netflix)

Frajer42

Další díl pohádky na dobrou noc, kde za sebou únosci pečlivě nechávají jeden fant za druhým, aby to náhodou Židáci neměli moc těžké. Nejubožejší byla scéna, kde neopodstatněně odzbrojili řidiče o bundu, načež ji nechali uprostřed silnice. Jedna nechutná scénáristická berlička za druhou, aby se mohlo uměle budovat napětí. Na základě věty, že je chtějí dostat do Izraele, tak Doron a jeho parta obřezaných znovu precizně úřaduje a ví přesně, kde hledat. Už dost! Co se to s tou Faudou děje? S láskou vzpomínám na časy, kdy scény ve Faudě ještě dávaly logický smysl. Je to umělé jak Fialovy nastřelené vlasy. Na druhou stranu oceňuji, že se zde moc nekecá a akce střídá akci. Škoda jen vzdání se syrovosti na úkor efektu. [66 %] ()

Necrotongue

V předchozím dílu se převážně plánovalo, v páté epizodě došlo i na praktické provedení a já jsem byl opět velmi spokojen. Tento seriál plný izraelsko- palestinského přátelství mě baví už od úvodní epizody první řady, a nevypadá to, že by se mělo něco v nejbližší době změnit. ()