Jedno impulzivní rozhodnutí ohrozí Bashara víc než dřív, a Jihad s Nasserem se proto rozhodnou jednat. Avihai se musí zodpovídat za zátah. Hila se svěří Doronovi. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Bohužel, tohle kdysi syrové a často nepředvídatelné dílo tvůrci postupně přetvářejí v hollywoodský stereotyp s předvídatelným dějem, záchranami v posledních sekundách a vyřešení neřešitelných situací. Jak těžké může být zmáčknout červené tlačítko, na kterém má člověk celou dobu prst? Klasická trapošina s tím, že atentátník musí své oběti před odpálením se povyprávět hodinový příběh. Až na tento směšný závěr, který byl skoro tak trapný a směšný jako Fialova pětikoalice, docela slušný díl. Zbytečně dokurvená epizoda. Bohužel podobných momentů přibývá. To má být divák jako v napětí a myslet si, že hlavní postava zemře ve 4. díle. Fakt ubohost. [60 %] ()

Necrotongue

Tvůrci se, podobně jako zkušený surfař, dostali hned od první epizody na tu správnou vlnu, a zatím se na ní skvěle drží. No, ale dost o sportu, protože děj se opět skládal převážně z událostí nečestných a nesportovních (Mirka Dušína jsem nikdy nemusel, ale to mi nebrání, abych mu občas nezcizil nějaké to slovo. Jsem to ale plantážník!). ()