Lovecká sezóna: Strachopud

• Česko Lovecká sezóna: Strašpytel (viac)

Keď Elliot pri táboráku rozprával svojim priateľom príbeh o netvorovi žijúcom kdesi v lese, Boog, ktorý, ako vieme, nikdy nesršal odvahou, dostal náramný strach... a Elliot nápad. Šialený nápad. Vystraší Boogov strach. No a ten od strachu ujde! A tak sa spolu so všetkými obľúbenými lesnými kamarátmi vydávajú na zábavnú cestu, na ktorej ich čaká zopár prekvapení a kopa smiechu. A ako sa ukáže, smiech a priateľstvo sú proti strachu tým najlepším liekom. (Bontonfilm SK)

kaliakra

Kto vymyslel tú somarinu, že keď je animovaný film zlý, znamená to, že je určený malým deťom? A čím je horší, tým menším. Ľudia, to aj doma dávate svojim deťom to najhoršie? Pripálený obed, zle ušité oblečenie, skazené mlieko? Deti sa nedokážu brániť, preto potrebujú vyššiu kvalitu ako dospelí, nie nižšiu! Tento film je zločinom voči nevinným detským divákom a podľa mňa je najvyšší čas, aby výrobcov a dílerov takýchto nebezpečných tovarov konečne začala spoločnosť trestať. Alebo sa potom nečudujme, čo za čudnú nastupujúcu generáciu nám vyrastá. ()

Martin29

U této série stály za to jen první 2 díly od třetího to už nebylo ono. Tento díl je též slabší. Zasmál jsem se tak dvakrát postavy se už nemají kam rozvíjet a nezachrání to už ani Boog,Eliott ani ten jezevčík,který mě v předchozích dílech ještě bavil. ()

vrch07256732

Neviem, mne táto séria neprirástla nejako k srdcu. Už 3 diel nemal hlavu ani pätu, z tohto si nepamätám nič, nakoľko sa mi to moce s 3 predchádzajúcimi dielmi a tie 3 predchádzajúce som mal taktiež domotané. Úplne zbytočný počin tento film. ()

Janicka.H7

Tohle je doopravdy paskvil... V prvních minutách jsem si myslela, že je to skutečně parodie, nebo něco strašného po čem přijde děj. Ale ono se to v tom strašném duchu odehrávalo celou dobu..... Musím říct, že mi doslova a do písmene dalo zabrat, abych to nevypla ()

Enon odpad!

Původní díl jsem v dětství měl fakt rád, vždyť se jednalo o fakt kvalitní animovanou zábavnou podívanou. Ale nemůžu uvěřit, co s tou sérií vymysleli dál. Naprostá hrůza, to se přece nemůže líbit ani malým dětem. 5% ()

Jacq30X

Je vidět, že se role režiséra ujmul David Feiss, který do toho vznesl čerství vítr jeho režírování Cow and Chicken je naprosto nezapomenutelné. Potragické OP 2 a 3 je toto po 1 nejlepší návrat k původu. ()