Reklama

Reklama

Tvoja tvár znie povedome

(relácia)
Hudobný / Súťažný / Reality-TV
Slovensko, 2016, 120 min

Réžia:

Pepe Majeský

Účinkujú:

Martin "Pyco" Rausch (moderátor), Zuzana Fialová, Dano Dangl, Mário "Kuly" Kollár, Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová, Michaela Čobejová (viac)
(ďalšie profesie)

Obsahy(1)

Čo sa stane, keď známe osobnosti prevezmú na seba identitu hudobných legiend a snažia sa ich čo najlepšie napodobniť? Vznikne vynikajúca veľkolepá šou plná nezabudnuteľných hitov, zábavy a dokonalých kostýmov s názvom Tvoja tvár znie povedome. Formát s originálnym názvom Your Face Sounds Familiar odštartoval v roku 2011 v Španielsku a odvtedy sa predal do viac ako 30 krajín po celom svete – Veľkej Británie, Talianska, Ruska, Argentíny, Číny a ďalších. Šou získala niekoľko prestížnych cien vrátane ocenenia FRAPA 2012 za najlepšiu súťažnú reality šou. Your Face Sounds Familiar si získal srdcia miliónov divákov z mnohých krajín aj vďaka tomu, že ponúka ten správny mix súťaže, zábavy a skvelej hudby. Známe osobnosti sa snažia čo najlepšie napodobniť svetoznáme hviezdy ako Amy Winehouse, George Michael, Rihanna, Freddie Mercury, Beyoncé a mnohých ďalších... V prvej sérii slovenskej verzie tejto jedinečnej zábavnej šou bojovalo o priazeň divákov osem celebrít - obľúbené herečky Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová a Michaela Čobejová, skvelí zabávači Štefan Skrúcaný a Andrej Bičan, víťazi speváckej súťaže SuperStar Emma Drobná a Lukáš Adamec, a napokon moderátor a redaktor Televízie Markíza Viktor Vincze. Mejkap, kostýmy, vystupovanie na pódiu a v neposlednom rade spev – to všetko musí byť dokonalé, aby sa čo najviac priblížili k hudobnej ikone. Ich výkony v prvej sérii posudzovala hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly" Kollár. Desiatimi večermi plnými skvelej zábavy sprevádzal jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco" Rausch. Zárukou kvalitnej adaptácie formátu je renomovaný tvorivý tím s dlhoročnými skúsenosťami s produkciou výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovenska, na čele ktorého stojí režisér Pepe Majeský. Kto zažiari a ktoré číslo si získa srdcia divákov? (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (80)

MManual odpad!

všetky recenzie používateľa

Ťažký úlet. Kde začať. Všetci sa tvária, že sa na tom pracuje týždeň čo týžden, pritom všetky diely zbúchajú za pár dní. Všetci sa tvária, že to úprimné bodujú a hodnotia a pri tom sú to herci a všetko ide podľa scenára. Všetci sa tvária, že to spievajú bez audio úpravy a strihov, ale v skutočnosti je to celé nastrihané a nazvučené neskôr. Neviem v ktorom storočí som sa to ocitol, ale tento typ relácie začal a mal skončiť v 20. storočí. Tých 1000 eur venovaných na charitu na konci je len čerešnička na torte, kedže honorár každého účinkujúce minimálne 10-násobne prevyšuje túto sumu. Je to výsmech televíznej zábave a jediné, na čo je tento maglajz dobrý je, že ukazuje čo si Pršo a celá produkcia myslí o slovenskom divákovi. ()

tahir 

všetky recenzie používateľa

Preco si ucinkujuci nelosuju koho budu imitovat? Preco sa imituje ine pohlavie? Preco su pomiesani spevaci a moderatori? Preco v jednom kole nie su spevaci, v dalsom moderatori, v dalsom tanecnici? Preco vyzradzaju na zaciatku meno imitatora? Ako moze sutazit Bican proti Drobnej? Preco clenka poroty zaroven sutaziacich pripravuje? Naco tam je potom porota? Kuly si smeracky kok.. nebudem vulgarny naco, ale 28,28% Slovenska ta miluje, pozdravuj Fica :) ()

Reklama

classic odpad!

všetky recenzie používateľa

Ďalší televízny hnus, ktorým TV. NARKÓZA, zásobuje už zfetovaných a chorobne poznačených divákov, ktorých JE, na území Slovenskej republiky, viac, než požehnane, pokiaľ budú hlúpi ľudia, dovtedy bude vládnuť - nekonečné Z-N-E-C-H-U-T-E-N-I-E !!!! Totálne najhoršia súkromná televízia na Slovensku, by mala byť - TV. HNOJ, konkurencia v podobe - Tv. Narkóza, dáva o sebe znovu vedieť, tlačí sa do popredia, a to je paráda !!! Načo byť zbytočne vulgárny v tomto komentári ? Nestojí mi to za to, to použijem v iných prípadoch ! ()

Autogram 

všetky recenzie používateľa

A prečo nie, raz za týždeň (najlepšie v repríze) sa oddať aj takejto zábave? Solídne výkony tu podávajú speváci, herci a hlavne maskéri, ktorí sú tu najviac nedocenení, pretože sa ani nedozvieme, kto tú niekoľkohodinovú prácu na povedomých tvárach vykonal. Tanečné a spevácke výkony sú často na takej úrovni, že by sa ani originál nemusel hanbiť, musím pochváliť Barboru Švidraňovú, Skrúcaného, Emmu Drobnú a prekvapenie relácie, Viktora Vinczeho, o ktorom som nikdy predtým nepočul, a tu dáva Eltona Johna alebo iných s prehľadom a bez zaváhania. A že je to občas travestyshow, to patrí k tejto nízkej zábave smotánky, bez toho by sa to jednoducho nezaobišlo. Len záverečné vtipné „losovanie“ vopred daných vybraných mien mohlo byť zvolené inak. (24.4.2016) –––– Finále štvrtej série ma natoľko rozladilo, že musím hodnotenie znížiť na dve hviezdy. Občas sa zmena pohlavia dá zniesť ako paródia a vtipná karikatúra. Ale tentoraz tvorcovia zvolili zmenu pohlavia v absolútne všetkých vystúpeniach a ešte aj Abbu spievala finálová štvorica naopak. Prakticky sa to nedá počúvať a už vôbec nie pozerať na bradaté ženy a mužov prezlečených ako odporné ženy. Už túto sériu som preto nezvládal súvislo sledovať a ak to bude takto pokračovať, tak to skončí odpadom. (11.11.2018) ()

CampaHD 

všetky recenzie používateľa

Ja som čakal pohromu a nakoniec som sa zabával. Príjemné je, že si vlastne robia srandu so seba, lebo prezliecť sa za GM či Tinu, nie je sranda. A že moderátor vie spievať a aj hrať, to poteší. Uvidíme, ako to bude pokračovať po prvej časti. čistých : 75%. Túto snahu cením Markíze. Tretia časť už nebola tak dobrá , tej dávam 40%. Prvé dveok. ()

Galéria (19)

Reklama

Reklama