Tvoje tvář má známý hlas – Velký silvestrovský případ

(relácia)
Ukážka z filmu 2

Rok 2022 byl náročný, dramatický, turbulentní a proto si všichni určitě přejeme prožít jeho poslední den v co největším klidu a pohodě. Přípravy silvestrovského večera vrcholí, chlebíčky jsou obloženy, šumivé nápoje se chladí a velký silvestrovský případ – Tvoje tvář má známý hlas přichází. Silvestra si touží co nejvíce zpříjemnit i detektiv Roman Skála (Ondřej Sokol) a policista Bohouš Pírko (Aleš Háma). Sice ho musejí strávit ve službě, ale s nadějí očekávají, že nic přehnaně dramatického se během něj nestane. Nejlepším společníkem jim zcela určitě bude program TV Nova. Přerušení Silvestrovských Televizních novin ovšem nevěstí nic dobrého! Nato do jejich kanceláře vtrhne jejich nadřízený, major Kořen (Martin Finger) se zprávou rovnající se celonárodní pohromě – ze studia Televizních novin se ztratila Lucie Borhyová! Příkaz zní jasně: "Skálo, Pírko, Borhyovou co nejrychleji najít!" (TV Nova)

Ukážka z filmu 2

Cesty timem odpad!

Tak já jsem čistil duši od starého roku ironem (Iron Maiden) a to byl kvalitní a energický nářez podle mého. Tak a teď jsem celkově 10 min. poposunoval ze záznamu a tedy rychle projel tuhle sračku. Bože... To muselo na každém zanechat následky i přes alkoholový utlumení. Fakt úroveň! ... "Tvoji tvář má (sraz)" jsem nikdy nepochopil. Jako proč? Proč si nepustit originál, ale koukat na nějaký trapáky? Jestli si chcete zablbnout, tak si to zazpívejte a oblékněte se sami a koukněte do zrcadla, možná (a dokonce nejspíš) budete lepší. ()

Razzor_82 odpad!

Tvůj hajzl má známý hlas, když splachuješ tenhle Silvestrovský průjem! Nova dokáže neustále do kola kopírovat svůj debilní humor a překonávat tak své dno. 0/10 ()

honajz

Mno, jak slibovali návrat k původnímu konceptu ČsT silvestrovských estrád, tak to pěkně lhali. Tam vtipné scénky RŮZNÝCH autorů i protagonistů, kde neváhali sami sebe shodit, střídaly písničky a tance RŮZNÝCH běžných českých zpěváků a zpěvaček. Zatímco tohle byl sestřih výstupů z již viděných (pokud na to někdo koukal) Tváří, proložený jako že haha případem a dvěma třemi jako že parodiemi třeba na brněnský dabing kung-fu filmů, žel začínající a končící na jediném fóru (Shu-lin). A docela se divím, že tam nakonec ta Bohdalová fakt nebyla, bo ta je všude. ()

Trixinka odpad!

Určitá vystoupení z tohoto pořadu je fajn zopakovat jednou, dvakrát snad i třikrát, ale všeho moc škodí. Když k tomu přidáte ne zrovna vtipnou dvojici Sokol/Háma, tak máte na silvestrovský průšvih (chtěla jsem být trochu drsnější) zaděláno. Kde jsou ty časy, kdy se TV snažily navzájem trumfnout na konci roku a vymyslet co nejlepší program. Pamatuji dobu, kdy jsme nevěděli na který pořad se koukat, všude byla řada vtipů, scének, písniček atd. které stály za to. ()