Na Discovery probíhá večírek, který je však přerušen pohotovostí. Na obzoru se objeví gormagangra, kterou trasportují do laboratoře. Uvnitř je skryt vetřelec, ze kterého se vyklube Mudd, se kterým kapitán strávil Lorca nějaký čas v klingonském vězení. Chce se mu pomstít, že ho nechal ve vězení... (TV Prima)

RedRose

i přes odpor všech komentujících musím bohužel napsat, že tento díl, ať už je na tom s kvalitou jakkoliv, zapadá do klasických star treků mnohem víc, než předchozích 6 kousků... opravdu jsem překvapen, že zrovna tento díl je hodnocen nejníže... a jsem si celkem jistý, že kdyby byl tento díl v The Orville, tak ho tam budete vynášet do nebes... hmm... ()

kubas369

7/10. Časová smyčka je event, který je snad v každém sci-fi seriálu od počátku věků. Vrací se Dwight z Kanclu aby se pomstil Lorcovi, že ho nechal hnít v klingonském vězení. Bohužel to zní na papíře lépe, než to ve skutečnosti je. ()

jjjerry odpad!

Já stále doufal ve změnu, kdy nesympatické postavy zemřou krutou bolestivou smrtí a seriál se rozběhne. Ano jsem asi naivní optimista. "Michael" překonala v otravnosti Jar Jar bingse. ()

KeittoRoche odpad!

Nechutné, odporné, fekální znásilnění Star Treku. Starší Star Treky nemívaly vždy jen dobré díly a některé se nedají sledovat bez velké dávky tolerance. Zde se však nejedná jen o několik naivních dílů - tohle není Star Trek - toto je ukázka nejodpornějších mainstreamových splašek kde osobité profesionály z hvězdné flotily nahradili náhodně vybraní návštěvníci diskotéky. ST Discovery se může líbit jen dětinskému nebo ubohému publiku, které nevyžaduje atmosféru ani logiku a bez povšimnutí toleruje zpackané vyblité dialogy odpudivých postav. U starších Star treků se dá ledacos omluvit dobou vzniku, ale zde to vypadá jako by se k tvorbě Sar Treku dostal zoufale nudný devítiletý psychicky traumatizovaný scénárista. Blyštivé filmové efekty jsou už dnes běžné a proto nelze hodnotit tuhle demenci lépe než jako odpad. :) ()

woody.birch odpad!

Konečně jsem se dočkal. Odpad je tady. Abych byl spravedlivý, mělo by to na víc. Jenže ve vesmíru Star Treku tahle sračka nemá co dělat. Autoři sice tvrdí, že se vrátili od "restartu" k původní linii, ale to si asi spletli dveře. ()

CaptainPixel

Tilly, Burnham a tantiema prijdou do baru... ne, to neni zacatek vtipu, to jenom parta nadrzenejch brainiacku porada uber retro vecirek. Za doprovodu cca 4 stoleti starejch vypalovacek. Doufam, ze bez syntheholu. Aby si probuzeni druhej den uzili tzv. period-correct.  Ale budiz. Me stve - primarne - neco uplne jinyho. Pokud mi nesednou nove vytvorene puvodni postavy, fajn, to je muj problem. Pretvaret postavy existujici, jak maj patlalove z NuTreku v oblibe, to uz prejit bez komentare nemuzu. Mudd byl vzdycky krivak, ale chladnokrevnej vrah? A "velryba", prenesena z vakua hlubokeho vesmiru, do cargo-holdu/hangaru s odpovidajici atmosferou, normalne oddychuje jako by se nechumelilo? A co ty DS90210 slinty tam? Po upoutavce na konci predchoziho dilu, jsem se tuhle epizodu o casove smycce docela tesil. Zbytecne. A bude prej hur. ()