K Ciriiným pronásledovatelům se přidá mocný mág a princezna se s Vesemirem domluví na tom, jak využít mimořádný objev. Geralt zkoumá záhadné monolity. (Netflix)

Wallis3 odpad!

Opět užvaněná epizoda, kdy snad vyjde najevo, že tvůrkyní nových monster je samotná  Cirilla a její halucinogenní stavy, kterých začíná být až moc? Snad ne...! Linka kolem Yennefer je slátanina o čem?? Akorát prodlužuje utrpení. ()

tomik99

Tohle mohla být jedna z nejzajímavějších epizod, protože v každé dějové lince se něco dělo, co nás mohlo posunout o řádný kus dopředu. Nicméně se to tak nestalo... I když je tu nějaký možný příslib Geralta a Yennefer, tak mi stále chybí ta dobrodružnost první řady. A nemyslím si, že se vůbec něco změní. Bude se stále přemítat na místě a pořádně se nic dít nebude... ()

Solverino odpad!

Promrhaný obrovský potenciál se spoustou černých "elfů" s afrem na hlavě a špičatýma ušima. To už není ani k smíchu, to už je esence trapnosti! Koukat se na to dá jenom s ovladačem v ruce a rychloposuvem. Pár trochu lepších scén, ale jinak je to utrpení! :( ()

Tom10000

5.díl. Ciri se rozhodne pokračovat ve výcviku na Zaklínačku, ačkoliv doposud neví, jak by se jí mohla doopravdy stát. Geraltův otec mezitím přemýšlí nad využitím dívčiny krve. S její pomocí může vytvořit sérum (lektvar), a to aplikovat k vytvoření zcela nových Zaklínačů, Princezna ovšem podstatně mění jeho vidiny, chce se stát sama onou mocnou bytostí, ačkoliv se jako holka může pouze přiotrávit, ne - li rovnou zemřít. Vlivem Geralta a jeho přítelkyně z dětství, Čarodějky, však skončí Ciri znovu víceméně bezbrannou. Yennefer se snaží najít Barta, jehož přepadli. Její naivita ve výpomoc ze strany místní děvky ji však přivede až na pokraj popravy. Během úprku k ní neustále promlouvá Baba Jaga, nabízí ji způsob, jak si Chaos uzmout. Nejprve se ale musí potkat tváří v tvář s Ciri. To ona jest klíčem k dívčinému vykoupení. Nebo ne? Může se jednat i o past? Geralt se během výpravy za zničeným monlitem setká s Čarodějem, jenž se pro něj též stává i sokem v lásce k Yennefer. Též se dozví i o jejím přežití. 70 procent, slabší díl. Nesmyslné přidávání Baby Jagy, též i Monolitů a bezvýznamného zabránění Ciri v cestě k Zaklínačce. ()

BonRStone

V tejto časti pre zmenu nudí aj Geralt, nič sa v jeho príbehu nedeje. Ciri zase o kus bližšie divákovi, no ohlásenie Divokého Honu stálo za nič. Yen pre zmenu už začala nudiť aj v spolupráci s Marigoldom. Burn Burcher Burn! Ehm teda, Burn Witcher serial Burn! ()