Nezhasínaj!

• Slovensko Zhasni a zomrieš (viac)

Rebecca bola presvedčená, že keď sa odsťahuje z domu, zmiznú aj hrôzy z jej detstva. Keď vyrastala, nikdy si nebola celkom istá, či to čo vidí po zhasnutí je skutočné, alebo nie... teraz prežíva rovnako desivé a nevysvetliteľné udalosti aj jej malý brat Martin. Deje sa presne to isté, čo Rebeccu takmer pripravilo o rozum a ohrozovalo jej bezpečnosť. Desivá bytosť s tajomným prepojením na ich mamu, Sophie, je späť.Tentokrát je Rebeccca odhodlaná priblížiť sa k pravde viac. Isté je, že ich životy sú v nebezpečenstve... vždy vtedy, keď svetlo zhasne. (Continental film)

JimWalker007

V jednoduchosti je krása, a táto hororová jednohubka je toho dôkazom. Od začiatku sa ide na vec, komu sa páčil short film, vie čo ho čaká... Dobrý strih, ľakačky sú skvele podporované zvukom, nepočujúci prídu o polovicu zážitku. Temná beštia nemá zľutovanie, kto jej skríži cestu, toho dá dole... takže konečne niekto v tomto žánri aj pritvrdil. Pointa predvídateľná a zároveň logicky správna. Škoda, že Dianu v plnej kráse vidno iba krátko...ale v tom bude asi jej hrozivé čaro... ()

kyblik2

Moc dobrá a dynamická lakačka. Strašideľné scény prevedené skvelo. Nuda takmer ani minútu nebola. Jeden z vydaranejších, cítiť Wanovu ruku na diele :) ()

klaranapoli

Prosííím jen nezhasínej!! Jo, to jsem nejspíš řekla asi milionkrát u tohoto filmu. Docela dobrej horor, skvělý lekačky, skvělá děsivost spousta scén co nahání hrůzu....příběh? ten nic moc, občas jsem i jisté věci nechápala a ni nebyli moc vysvětleny. Mohli se víc trošku zabrat Dianinou minulostí, trošku víc vysvětlit. A co ty nápisy ve sklepě? Otisk ruky? .....a očekávám tak trošku pokračování, ale uvidíme... ()

leonskennedy

Perfektní práce po zhlédnutí jsem si raději nechal rozsvíceno:-).Sympatická a taky pěkná hlavní hrdinka,úplně změněná Maria Bello v roli matky nemohl jsem ji vůbec poznat.Atmosféra filmu nervy drásající to už jse mi dlouho nestalo.Jinak děj celkem povedenej a zajímavej i vedlejší postavy mají co nabídnout ,pro mě špička! ()

elisabetha

Průměrný hororový zážitek - málo napětí a lekaček, některé scény byly docela vtipné (i když to se dá považovat za plus) a konec byl velmi předvídatelný, ač příběh samotný špatný nebyl. ()

AmunRa

Zápletka dobře vymyšlená, ale celý koncept je nedotažený - dala by se z toho vyloudit mnohem děsivější podívaná. Především poslední čtvrtina je vyloženě odfláknutá a nemá logiku, i když závěr není špatný. ()

LL CoOl J 74

No da se rici ze to nebylo spatny , chtel jsem na to do kina , ale nakonec jsme koukli s kamosem sice ne nejlepsi kvalita mozna ze kdybych to videl v kine mel bych lepsi hodnoceni .. ()

Shay

Díky bohu, že existuje James Wan, který tu hororovou scénu zachraňuje, kde se dá! Nemám k tomu, co dodat. Bála jsem se víc, než dost, určitě se na to podívám ještě jednou. Topovka. ♥ ()

HororSamael

Wooow....tak to bylo famózní. Příběh byl téměř o ničem, ale efekty byly perfektní. Rozhodně stejně dobré, jako Conjurig 2. Takže letos mám velkou radost. Mohu říct, že jsem šel z kina a cítil jsem se fanfárově. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Zde z jednoduchosti vzešlo fantastické dílo. ()

Raggnar

Nic nového. Klasický dům s rodinkou, kde se ,,něco'' děje. Hlavní role jako vždy: vrzající-bouchající dveře, křupající podlaha, blikající světla, sklep a teda ještě chrčící bubáček. ()

Ayax

Konečne niečo, na čo sa dalo pozerať v tomto roku.. Btw... do pošty. Niekto skript ako nezobrazovať komentáre istých užívateľov ?? Dík. Greasmonkey skript... Ďakujem... ()

DevilBrox

Nic jiného, než "slabé" říci nemůžu. Z počátku se to tvářilo jako opravdový "horor", ne jako slátanina duchařských klišé , ale jak se to postupně vláčelo, tak jsem věděl, že se nic nezmění. Nejvíc mi vadilo to, jak se stvůra (Diana) pořád "zjevovala". Jasně, hnusná ruka vylézající z poza dveří nebo děsivá silueta vypadá cool, ale jak jsem řekl.......z počátku. Po tom, kolikrát v krátkém intervalu jsem ji viděl, jsem už nebyl ani překvapenej. Vždyť i věc, čeho se lidí nejvíc bojí.......strach z neznáma se tu pohřbila. Opravdu, v půlce filmu jsem už myslel, že mě nic nepřekvapí a bohužel, nepřekvapilo. Jako akční psycho pobavilo, jako horor zklamalo. Ačkoliv měla Diana potenciál hodně postrašit, nepovedlo se. Teda alespoň u mě. Jednou jsem se za celý film cukl a to ve scéně s postelí. Budu hodnej a dám dvě hvězdy. První za prostředí a nápad, druhou za pohlednou hlavní protagonistku. /30%/ ()

mataloxxl

Príde mi to ako ohraný film. Doslova. Sama od seba hrajúca skrinka s bábikou, hýbajúce sa stoličky, svetlá nesvietia... S rozdielom na začiatok a koniec, kde sa bolo na čo pozerať. Aj keď sa na film dalo pozerať nie s otvorenými ústami, malo to svoje čaro. 70% ()

Richie4422

Myslím, že každý pozná známy kraťas s rovnakým názvom a úprimne som nevedel, čo od toho očakávať. Sandberg však z kreatúry v tme vyťažil čo najviac a zároveň to neprekomplikoval a ani nezmrzačil. Kreatúry je akurát, je rovnako škaredá, creepy a strašidelná. Tma naozaj vyvoláva strach a Babadookovský feeling ( Sandberg sa celou polemikou ohľadom psyché, iracionality a monštra v ľudskej mysli nechal týmto výtvorom inšpirovať a diváka nechal hádať.) je príjemný. Teší ma, že každá postava dostala svoj priestor a i napriek tomu sa nič nenaťahovalo. Nebyť niektorých bolestivých klišé, dal by som tejto jednohubke aj plný počet. Štyri stačia, film mi noc naozaj spríjemnil. A áno, chválim kameru, aby som nezabudol. Nádhera. Sandberg ukázal, že i z na prvý pohľad "one trick ponny" konceptu sa dá spraviť kvalitný účelový horor, ktorý sa netopí v prázdnote s obohraným dejom. ()

MartinSTFC

Jako celek to sice nebylo špatné, ale hrozně mi to kazil fakt, že film vykrádá snímky "Darkness Falls" a "Vanishing on 7th Street". Ono na jednu stranu je to vděčné téma, tmy se bojíme všichni, ať už si to přiznáme, nebo ne. Ale už to tady bylo a kdyby se tvůrci zaměřili více na to, co se odehrávalo před lety v onom blázinci a pokusili se nám objasnit pozadí vztahu mezi Sophií a Dianou, určitě by to filmu neuškodilo. ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?

12.04.2017

Zvěsti o tom, že se v roce 2019 dočkáme čtyř batmanovských filmů, už byly hlasitě popřeny. Plány DC vesmíru jsou očividně jiné, a jak možná víte, rozhodně počítají s Dwaynem Johnsonem. Rock si… (viac)