Vypravte se s Murphyovými zpět do 70. let, kdy se děti toulali bez dozoru, pivo teklo proudem a chlapa od televize nikdo nedostal. (Netflix)

Riziko

Najlepšie momenty sú, keď na seba ziapu Frank a Kevin. Skvelé postavy s trochu menším priestorom sú hlavne Rosie a Bob Pogo. ()

Han_Quintet

V tomto seriálu může každý nalézt "posraný kousek" ze svého života a ještě se tomu zasmát. Seriál je dost výjimečný o proti ostatním, že velkou část humoru staví na vzájemných vztazích a rozvijí příběh napříč sériemi. Tenhle seriál má rozhodně blíže ke komediálnímu realismu a dramatu, než třeba naprosto trapní(po tolika letech) a ubozí Simpsonovi. A tak 90 % humoru vychází z životních situací, žádné fantasy kraviny a létání do vesmíru se nekoná(zatím :D). ()

Mitch Conner

Billa Burra mám moc rád a doufám, že stejně jako letos Louis CK přijede do Prahy, ale tady se někde stala chyba. Párkrát jsem se zasmál, ale to mi přijde opravdu málo. Po výtvarné stránce nic originálního. Je vidět že se snaží, aby postavy byly co nejoriginálnější, nejvtipnější, nejvýstřednější a já nevím co ještě, ale ve výsledku jsou jenom neskutečně protivné. Vrcholem každé epizody je úvodní znělka. Škoda. ()