Reklama

Reklama

Zoo

(seriál)
Dráma / Komédia / Rodinný
Slovensko, 2016, 61 h 55 min (Minutáž: 44–60 min)

Hrajú:

Táňa Pauhofová, Ján Koleník, Marko Igonda, Jozef Vajda, Zuzana Kubovčíková-Šebová, František Kovár, Zuzana Tlučková, Juraj Hrčka, Přemysl Boublík (viac)
(ďalšie profesie)

Epizódy(72)

Obsahy(1)

Táňa Pauhofová tentoraz stvárni racionálnu a puntičkársku zoologičku Dominiku, ktorá má rada fakty a prekvapenie či improvizácia sú jej najväčšími nepriateľmi. Ján Koleník naopak opäť okúzli diváčky svojím šarmom, jeho seriálový Peter by mal byť totiž absolútnym protikladom Dominiky, dobrodruh s akčnou povahou a svojskými spôsobmi, ktoré získal počas pobytu v Afrike. Je to sebavedomý a za každú cenu úprimný chlap so zmyslom pre spravodlivosť. Mladá dvojica si od prvej minúty navzájom lezie na nervy, doťahuje sa a robí si schválnosti, sami si však neuvedomujú, že práve týmito nevinnými hrami sa k sebe čoraz viac (TV JOJ)

(viac)

Recenzie (32)

JohnMiller odpad!

všetky recenzie používateľa

Videl som jednu celú epizódu. Od úvodu až po koniec, Trpel som, keďže herci ako taký sú dobrí. Ale keď je scenár iba rýchlo vykvasený škvár podľa klasickej šablóny pre SVK vidlákov aby si po ťažkej fache pri TV oddýchli a mohli sledovať story ich životom podobným, nemôžeme sa diviť, že to má sledovanosť a a herci sa k poriadnemu umu svojho remesla ani nedostanú, ak nerátam divadlá. Tak či onak, je to smutné, pre mňa osobne absolútne nepozerateľné aj keby sa tam prechádzali dinosaury. ()

borec999 

všetky recenzie používateľa

Treba pochváliť Jojku, že sa snažila na slovenské obrazovky priniesť niečo nové a tiež ZOO Bratislava, že poskytla svoje priestory na natáčanie. Mimo tieto dva fakty sa však chváliť príliš nedá, keďže seriál je nevýrazný a celkom fádny. Je pravda, že pri jeho sledovaní som vyložene netrpel a na našich obrazovkách sa dá nájsť množstvo horšieho obsahu. Ale to je asi najväčšie pozitívum čo môžem o ZOO povedať. S 32 tunajšími percentami sa viac menej zhodujem. 2* ()

Reklama

mira007 

všetky recenzie používateľa

Vztahový seriál, který má několik vyjímečných věcí: 1) námět zoo, takže se tam mihnou roztomilá zvířátka, jupííí 2) to je snad první česko-slovenský seriál, kde štáb zavítal do Afriky - jedna hvězda navíc 3) excelentní herecké slovenské obsazení plus dokonce Tomáš Hanák 4) Koleník tam třetinu času běhá do půl těla a některá děvčata se taky mihnou do půl těla, ale jen zády ( nádherná Dominika Richterová ) a pak mínusy 1) nezáživný způsob vyprávění 2) pod obalem atraktivního tématu je to jen vztahovka, která je celkem dost nudná. Potenciál to mělo, ale víc jak deset dílů jsem nedal a to jsem to měl jako kulisu k práci. ()

funesfilm 

všetky recenzie používateľa

Dal som tomu čas, aby neprišlo unáhlené hodnotenie. Kam smeruje televízia a nielen v našich končinách? Dosť, že už hádam aj 50% programu tvorí reklama a zvyšok neustále sa opakujúce tituly i témy, no a teraz opäť veľké očakávania, ktoré sa napokon zmenia už po niekoľký krát na sklamanie. Do pôvodnej tvorby idú peniaze zobrazené niekoľkými nulami. Výsledok? Veľká nula! Chápem, že prácou hercov je hrať. Avšak i prácou tvorcov sa samotné herectvo uberá smerom dolu. V tomto prípade iba s odretými ušami dávam dve hviezdičky. Aj sa dá na to pozerať. Prízvukujem ale, akou zlou voľbou bolo obsadenie Jána Koleníka. Jeho herecký prejav je zvláštny a to nielen v ZOO. To možno skôr Maštalír, by sa hodil na obsadenú pozíciu. To je však, keby bolo keby. Možno ani táto varianta, by nevyšla. Keď už mal si seriál na seba aspoň zarobiť, zobrazenie mohlo byť viac filmové, ako televízne. Niekto, by sa možno našiel a seriál kúpil. Obávam sa postupného vyparenia sa nápadov a dohrania sa tak, bez i najmenšieho potlesku. ()

mfaky 

všetky recenzie používateľa

Ono to nevypadá úplně zle, ale jak scénář, tak i herecký výkon Jána Kolejníka a jeho hereckých kolegů jsou prostě chabé. Celé je to strašně nepřesvědčivé. Nenáročného diváka to asi pobaví (jakož i moji manželku na mateřské dovolené), ale kdokoli jiný vyhodí po pěti minutách sledování tohoto seriálu televizi z okna. ()

Galéria (74)

Zaujímavosti (6)

  • Scény seriálu vznikali pod dozorom zamestnancov ZOO Bratislava. (Darkage)
  • Kulisy pre vchod boli postavené na druhej strane bratislavskej ZOO, zhora nad pavilónom nosorožcov. Okrem bratislavskej ZOO sa scény s tigrami natáčali v Oáze sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji. (Flymaster)
  • Seriál sa nakrúcal v prírodnej rezervácii Masai Mara v Keni a v bratislavskej zoologickej záhrade. Niektoré scény sa tiež natáčali v českej ZOO Dvůr Králové. (Darkage)

Súvisiace novinky

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc

31.01.2021

V noci ze soboty na neděli zemřel slovenský filmový, televizní a divadelní herec Andrej Hryc. Bylo mu 71 let. Hryc bojoval od loňského roku s akutní leukémií, informace o úmrtí nyní médiím předala… (viac)

Reklama

Reklama