Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

Grimsrund

Ako malý som miloval celú sériu.Dvojka nie je výnimkou.MCclanovi som držal palce do samého konca a Viliam Atherton je pekelný záporák. ()

zurivymlok

Smrtonosná past II. je vlastně ve všech ohledech srovnatelná s prvním dílem. O to větší překvapením pro mě bylo, když jsem zjistil, kdo to vlastně natočil. Zatímco tady bylo režisérských chyb poskrovnu - např. mi vždy vadila scéna s pásem (divně sestříhaná a bylo vidět, že by tu pistoli padouch doběhl), tak v jiných filmech je Harlinova režie mirně řečeno nevýranzná, nenápaditá - no prostě docela na nic. Tady mu to ovšem šlape, jakoby část McTiernanovi geniality přešla pro tento film i na něj a tudíž netřeba litovat, že se McTiernan neujal i tohoto dílu. ()

james11

Po Smrtonosné pasti 1 bych očekával, že její pokračování bude už jen film čerpající z úspěšné jedničky, ale u Smrtonosné pasti 2 tohle neplatí! Vysokou laťku dvojka minimálně dorovnala, dle mě dokonce předčila. Plně zasloužených 5 hvězd. ()

Jevablo

Skvělá dvojka! Neznám žádný lepší druhý díl čehokoli. Smrtonosná past drží tempo, Bruce Willis opět řádí a produkuje hlášky. Obsazení tradiční: na straně "dobra" (zákona, pořádku, dosaďte si) jednak Bruce a pak naprostá hovada, plus Bruceovi pomocníci (nejsou hovada). Na straně zla supersehraný tým zabijáků. Kdo vyhraje? Prostě super akčňák, na který se podívám kdykoli jde. A pořád přemýšlím, jestli by ta scéna s letadlem na konci mohla být reálná:-) ()

cocaine

Jo, minimálně se mi to líbilo stejně jako jednička...sice na konci, jak se perou na křídle letadla je to trochu divný...ta runaway by musela mít pěknejch pár kilometrů.:-D Ale jinak vtip i akce na jedničku. Bruce je zase kvalitně dobitej, ale všem nakope prdel.:-) ()

MakinaB

Miluju postavu McClaina a tak se k němu ráda vracím. Samé střílení, on je opět pořád celý od krve a dál srší hláškami. Prostě John, umí nasrat ty správné lidi. ()

Antonymi

I na podruhé výborné, třebaže okatě parazitující na jedničce. Navíc hláškující Willis v dobách, kdy měl ještě vlasy, nemá chybu. ()

Mr.Lordi

Dobrá návaznost na předchozí díl, avšak úroveň lehce klesla. Jako fanoušek celé série hodnotím * * * * *, ale když hodnotím procentuelnost, musím oproti předchozímu dílu lehce klesnout, zejména kvůli závěrečné nesmyslné likvidaci. 80% ()