Rychlá hra

Súťažný
Česko, 2015, 90 min

Účinkujú:

Martina Holá

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. (TV Barrandov)

selfesteem odpad!

Na tohle jsou paragrafy ne? Na začátku jednoduché otázky, které navnadí, a ani to čekání na telefonu tolik nestojí. Ten litr co vyhrajete, pak dáte za telefon. Pak jsou tam otázky, co jsou složité (zkrátka nemáte nejmenší šanci to uhodnout! Př. Kolik korun je na obrázku? A jsou tam papírové peníze, mince, rubem i lícem, kde jsou koruny jak číselné, tak ty, co se nosí na hlavě, plus někde na té papírové se taky najde nějaký ten král, co má korunu na hlavě, ale vy to prostě nevidíte...), ale tváří se jednoduše a to se to pak visí na lince, peníze za telefon tečou do kanálu a pak se po 100 odpovědích nešťastníků před vámi dozvíte, že i vy jste to projeli na celé čáře a možná jste dokonce před bankrotem. Vydržela jsem se dívat na jeden tento pořad někdy v 5 ráno na Nový rok (a rozhodně to pak nebylo jak na Nový rok, tak po celý rok), moderovala to taková sprostá, vyžilá, odbarvená blondýna, snad bývalá profesionálka v poskytování erotických služeb, zřejmě v oblasti sado-maso. Málem se tam udusila šampaňským, které u toho popíjela, snad zapomněla, že už nekouří cigáro (nebo něco jiného). Motala se tam po studiu, a na diváky vykřikovala "Já to CHCI vědět!" "Řekněte mi TO." "OKAMŽITĚ TEĎ HNED!!!". Strašný, strašný, strašný ... Jak tam vůbec může někdo volat? ()

SOLOM. odpad!

Tyhle podvodné soutěže by měli zakázat (což se u některých skutečně stalo), ale místo nich se objevila zase řada jiných. Bohužel se vždy najde spousta hlupáků, kteří jim skočí na lep a ti zavolají a čekají, čekají, čekají a pak se diví, když musí zaplatit majlant a ani si s moderátorkou nepokecají „live“. ()

Deratizer odpad!

Je to podvod! Zdá se vám výhra za správnou odpověď na jednoduchou otázku na dosah? Stačí jen zavolat, dovolat se a vyslovit správnou odpověď? Vidíte, jak moderátorka chudera naříká, že jí tam nikdo nezavolá, takže máte 100% šanci se dovolat? Zdání klame! Vytočíte číslo a do studia se nedovoláte, ovšem peníze za volání vám tečou na jejich konto. Jak je to možné, když je linka úplně volná a moderátorka dál naříká, jak nikdo nezavolá? Protože vás úmyslně do studia k vyřknutí správné odpovědi dovolat nenechají, dovoláte se na automat, který vám žere kredit. Nachytaných lidí, jenž vytočí dané číslo, je dost na to, aby si pánové z produkce namastili každý den kapsy. Lidi nevolejte tam, ti lidé bohatnou na vaší hlouposti, je to podvod! Deratizaci na tyto zloděje! ()

nattyxh odpad!

Jakej je recept na tenhle pořad? Najdete úplně pitomou ženskou, hádanku pro děti z první třídy, nějaký peníze a tramtadá máte rychlou hru. Nechápu lidi, kteří se na to můžou koukat.. Koukala jsem se na tu ženskou, co tam řve ,,tak komu mám zaplatit když nikdo nevoláááá!!,, asi 3 minuty, a cejtila jsem jak se mi snižuje IQ... Už nikdy víc.. ()

MM_Ramone odpad!

Česká súkromná komerčná televízia Barrandov nie len že púšťa svojim divákom ukrutné odpady najväčšieho kalibru, ona ich ešte aj okráda o peniaze prostredníctvom podvodnej telefonickej súťaže "Rychlá hra". Vraj je to hra, v ktorej môžete rýchlo vyhrať. Otázky sú jednoduché a ceny atraktívne. Klamstvo. Nenechajte sa nachytať. Neverte im ani slovo. Rýchlo prepnite na iný kanál. Toto je ďalšia z radu šmejďáckych televíznych relácií, ktorá sa sústreďuje na to, aby z dôverčivých a naivných ľudí vytiahla prachy. Svinstvo. Hanba. Odpad! ()

• Krátce po reportáži na YouTube kanále Kluci z Prahy o podvodech spojených s vysíláním byl pořad zrušen. (Vitox)