Babi

• Česko Babička je lepší (viac)

Lily Tomlinová hraje hlavní roli Elle, která se právě vyrovnává se ztrátou dlouholeté přítelkyně. V tom se u ní nečekaně objeví vnučka Sage (Julia Garnerová), která potřebuje do západu slunce schrastit šest set dolarů. Babička Elle, která však momentálně nemá ani vindru, vyrazí se Sage na kolečko po starých známých, milencích, milenkách, potenciálních otcích a tetovacích salonech, kde se snaží sehnat potřebný obnos. Na cestě proberou mnoho osobních dramat, nemálo jiných vyvolají a navíc odhalí pečlivě ukrytá tajemství. (Cinemax)

RoyBatty444

Ftiné (inteligentne ale aj ostré výrazy),svižné (ale žiaden akčňák!) a herecky prekvapilo, aj keď ide o vážne témy ako strata milovanej osoby, rozchod, potrat a rodinné spory. ()

zekon

Vtipu minimálně, určitě bych to neřadil do komedie. Hodně průměr a nebýt fakt těch pár vtípků nestálo by to za nic. ()

kecal

Příjemný a zábavný film o to, že podívat se do zrcadla je sice bolestné, ale rozhodně prospěšné. To jak holčička vyjádřila svůj názor na věc bylo přímo boží :) ()

Parisienne09

Úsměvný příběh o náhledu na život tří po sobě jdoucích generací žen, z nichž nejstarší - babička - je lesbická alternativní básnířka. Dcera - tvrdá byznysmenka se od stromu odkutálela hodně daleko a vnučka má momentálně větší problém než neporozumění s matkou. Mám pocit, že všechny tři herečky podaly dobrý výkon, ale scénáristicky mi to přišlo takové zbytečně rozsekané. ()

peproch

Podle mě je to výborná dramedy sympatické konfrontace tří ženských generací. Zralá upřímnost, okázalé zoufalství a lehkovážné rozčilení. ()

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015

Oscarová sezóna pomalu začíná a jako tradičně se o první důležitá ocenění postarali pánové z National Board of Review. Tohle recenzentské sdružení potvrdilo, že nový Šílený Max nezasáhne jen do… (viac)