Echoes

Anna je mladá, krásná, ambiciózní scénáristka, které nic neschází. Trpí pouze děsivými nočními můrami, kvůli kterým bere prášky na spaní. Její přítel a zároveň šéf jí navrhne, že spolu vyrazí na pár dní na chatu, aby si odpočinula a nabrala další sílu do práce. Jenže už po příjezdu musí Paul zpátky kvůli neodkladné schůzce, a tak zůstává Anna sama. Místo aby si užívala zaslouženého odpočinku, tak se její noční můry mění v peklo. Začíná zjišťovat, že tu zdaleka není sama... (Rodriguez)

Ondrew

Ide o snimku, ktora prakticky vobec v nicom nevynika... stokrat obohrana zapletka spracovana bez stipky invencie. Film vhodny vyhradne na nejake to zvladnutie necakanej a prilis velkej nudy, za inych okolnosti vsak ide skor o dokonalu stratu casu. Takychto filmov vskutku existuju cele kopy, tak preco zabit 90 minut s niecim, co je podriemerne a podpriemerom i ostane? 40%. ()

Richie4422 odpad!

Niekedy dúfam, že existuje hororový Boh, ktorý ma po smrti odmení pannami a litrami whisky za tieto patetické a prázdne filmy, ktoré musím pozerať. Jediné, čo ma ako tak dokázalo zaujať bol pes Shadow a keď vás v horore zaujme len pes, ktorý sa na plátne objaví dokopy na 5 minút, tak viete, že film stojí za ženský člnoček. Zaujímavý? Kvalitne natočený? Ideme tu hodnotiť pipinku? S pánom Bohom, ak toto je pre niekoho zaujímavý a dobre natočený horor. Ani jednu hviezdu, chcel som ísť spať vystrašený a nie nasŕdený. ()

Jarmila68

Nápad to byl docela dobrý,jen se z toho dalo fakt víc vyždímat..Z té krajiny ničeho bych se regulérně posrala bez signálu bez lidí nikde nic.Nejvíc mě rozsekal konec,ty vole v pustině najednou cyklista na nedělní projíždce????WTF...dala bych tři hvězdy ale ten jezdec mě fakt zabil,takže dávám dvě. ()